Mordheim: City of the Damned na silniku Unity 5 i z nową galerią

Gra Mordheim: City of the Damned wkracza w czwartą fazę programu Early Access. Twórcy publikują nowe screeny z gry dostępnej na rynku PC.

Czekamy i trzymamy kciuki, bo może być bardzo dobry tytuł w uniwersum Warhammera!
Czekamy i trzymamy kciuki, bo może być bardzo dobry tytuł w uniwersum Warhammera!

Focus Home Interactive wespół ze studiem Rogue Factor opublikowali nowe zdjęcia z gry Mordheim: City of the Damned, która wchodzi już w czwartą fazę programu Early Acccess na popularnej platformie Steam.

Turowa gra RPG z uniwersum Warhamera to dobrą zabawę w fantastycznych klimatach.

Twórcy gry potwierdzają, że Mordheim: City of the Damned korzysta już z nowszej wersji silnika Unity. Gra jest produkowana aktualnie w oparciu o technologię Unity 5. Oczywiście ma to duże znaczenie analizując tytuł pod względem oprawy graficznej – wprowadzono nowe oświetlenie, cieniowanie, animację ognia oraz większą ilość efektów cząsteczkowych.

Ponadto autorzy Mordheim: City of the Damned potwierdzają, że udostępniono trzy nowe lokacje – pierwsza z nich jest generowana proceduralnie, druga z nich to Biblioteka, trzecią jest Most. Nowe miejscówki podkreślają złożoność rozgrywki, pozwalając na stosowanie różnych form walki i strategii – zasadzki, pułapki, itp.

Twórcy ze studia Rogue Factor zapowiadają publikację kolejnych materiałów już wkrótce. Poniżej możecie zobaczyć ostatni materiał wideo dotyczący gry oraz najnowszą galerię zdjęć prosto od producenta.

[informacja prasowa]

 

Written By
More from Patryk

Jak to było być rowerzystą w czasach Assassin’s Creed Syndicate?

Ubisoft ostatnio stosuje ambitny marketing i nagrywa bardzo ciekawe trailery swoich gier....
Read More