Monolith zatrudnia nowych ludzi, czyżby pracowano nad Shadow of Mordor 2?

Na oficjalnej stronie firmy Warner Bros pojawiła się informacja o miejscach pracy w Monolith Software. Przypomnę, że mowa o twórcach Shadow of Mordor.

Jedną z najciekawszych gier ostatnich miesięcy jest Middle-earth: Shadow of Mordor, za które odpowiada firma Monolith Software. Tytuł bardzo udany i zbierający dobre oceny (średnia na Metacritic to 84).

Teraz na oficjalnej stronie Warner Bros pojawiło się ogłoszenie o pracę w firmie Monolith Software. Najpewniej studio przygotowuje się właśnie do prac nad kolejną grą, a jak wiemy, Shadow of Mordor było bardzo udaną produkcją.

Czyżby przygotowywano kolejną część tej gry? Bardzo możliwe, ale jeszcze zbyt szybko, aby wyrokować. Przedstawiciele Monolith Software już wcześniej informowali, że bardzo chętnie pracowaliby dalej nad grami z uniwersum Władcy Pierścieni.

Na konkretne szczegóły przyjdzie nam jeszcze poczekać, ale z racji udanego Shadow of Mordor zapowiedź gry Shadow of Mordor 2 nie będzie wielkim zaskoczeniem. Jak Wy oceniacie ten tytuł, spodobał się, czy może wręcz przeciwnie?

[dzięki – http://www.gamewatcher.com/news/2015-23-06-shadow-of-mordor-developer-monolith-is-hiring-for-a-big-new-project]

shadow of mordor deviant art

[interaction id=”556897501c915e9c5647a260″]

Written By
More from Patryk

Duża swoboda eksploracji otoczenia w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, ale z małymi wyjątkami

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain będzie grą z otwartym światem,...
Read More