Modelka Zuzanna Brzezińska wcieliła się w postać Jade z gry Dying Light

Zuzanna Brzezińska to popularna polska modelka, która wcieliła się w postać Jade z gry Dying Light. Techland wie, jak efektownie promować swoje produkcje, czyż nie?

Dying-Light-banner

Dying Light, wielki hit 2015 roku, polska gra, która podbiła światowe rynki, zdobywając m.in. pierwsze miejsce na liście bestsellerów w USA – na naszych oczach staje się istotnym elementem popkultury.

Dying Light wykroczyło poza ramy samej gry wideo: powstały filmy typu live-action z „żywymi” aktorami, liczne utwory muzyczne dedykowane grze – w tym „GoodNight” nagrany przez Dawida Podsiadło – a na rynku pojawiła się także powieść „Dying Light: Aleja Koszmarów” autorstwa Raymonda Bensona (wydana w Polsce przez wydawnictwo Zysk i S-ka).

To jednak nie koniec fenomenu, jaki zrodziła apokalipsa zombie w mieście Harran. Dzięki współpracy z CKM.pl, do rzeczywistego świata przenieśliśmy jedną z głównych postaci Dying Light – Jade, w którą wcieliła się polska modelka Zuzanna Brzezińska. Proces charakteryzacji i zmiany Zuzanny Brzezińskiej w Jade z Dying Light został uwieczniony na filmie.

Dzięki wykorzystaniu techniki timelapse, wielogodzinne zabiegi zostały przedstawione w raptem minutę.

Film „Modelka jako postać Jade z Dying Light – timelapse” można zobaczyć poniżej!

[informacja prasowa]

Jade-Dying-Light

 

Written By
More from Patryk

Borderlands: The Handsome Collection, zawierające kopie Borderlands 2 oraz Borderlands: The Pre-Sequel zapowiedziane

W sieci pojawiły się informacje dotyczące Borderlands: The Handsome Collection, które to...
Read More