Mocarny gameplay z Tekken 7 do Waszej dyspozycji

W sieci opublikowano konkretny materiał wideo przedstawiający rozgrywkę z Tekken 7. Tytuł wygląda rewelacyjnie, najpewniej trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Tekken to niezwykle popularna seria bijatyk w świecie gier wideo, która przez lata święciła tryumfy na konsolach PlayStation.
Tekken to niezwykle popularna seria bijatyk w świecie gier wideo, która przez lata święciła tryumfy na konsolach PlayStation.

Tekken to bardzo silna i znana w branży marka, której kolejna, siódma odsłona jest projektowana w oparciu o Unreal Engine 4. Namco opublikowało w sieci materiał prezentujący rozgrywkę, wprowadzający nowe systemy zabawy oraz bohaterów.

Trzeba przyznać, że całość prezentuje się wyśmienicie. Gra została zaprojektowana z dbałością o najmniejsze detale, a całość już teraz śmiga bardzo płynnie i czytelnie.

Twórcy wprowadzają nowy tryb rozgrywki o nazwie ”Rage Arts”. Polega on na tym, iż zawodnik z bardzo małą ilością zdrowia wpada w tak zwany stan furii. W tym momencie siła jego ataków wzrasta, a sam zawodnik może wykorzystać specjalny atak ”Rage Art”. Oczywiście ataki zostały specjalnie przygotowane dla każdego zawodnika.

Tekken 7 najpierw będzie dostępny w salonach arcade na terenie Japonii w lutym 2015 roku. W późniejszym okresie z pewnością trafi na konsole nowej generacji. Poniższy materiał jest do Waszej dyspozycji, obejrzyjcie i oceńcie sami!

Written By
More from Patryk

Każdy z Was będzie zagrożony w Dark Souls II

Dark Souls II już niebawem trafi na półki sklepowe, a co za...
Read More