Mnóstwo nowych informacji na temat Bloodborne i galeria screenów

W sieci udostępniono kolejne informacje na temat gry Bloodborne na PlayStation 4. Otrzymaliśmy nowe screeny oraz informacje na temat kooperacji.

Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.
Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.

Bloodborne to jedna z najgorętszych premier tego miesiąca na PlayStation 4. Tytuł pojawi się na rynku już 25 marca. Na temat gry wiemy już bardzo dużo, ale tym razem w sieci pojawiły się informacje dotyczące kooperacji oraz nowa galeria screenów.

Na oficjalnej stronie gry ujawniono mnóstwo nowych informacji. Jedną z najciekawszych nowinek jest kooperacja dla trzech graczy (tak jak w wersji alpha), która może być jednym z najbardziej wciągających elementów zabawy. Jeden gracz będzie hostem gry (gospodarzem), zaś pozostała dwójka dołączy do jego drużyny. Grupka będzie wędrować po świecie gry, walczyć z kolejnymi potworami oraz bossami. Ciekawostką jest fakt, iż śmierć chociażby jednego członka drużyny odsyła wszystkich do swoich światów, tam będą mogli zebrać nagrody i doświadczenie za udział sesji. Wymagana więc będzie ścisła komunikacja i kooperacja na rzecz drużyny.

Oczywiście w Bloodborne nie zabraknie klasycznego trybu Player vs Player, w którym to dwójka zaproszonych graczy będzie musiała znaleźć i unicestwić gospodarza gry. Tak ja w poprzednich grach From Software w świecie gry napotkamy na nagrobki innych graczy, sprawdzimy jak polegli na polu bitwy i przeczytamy ich wiadomości.

Na koniec warto jest zapoznać się z galerią opublikowaną przez From Software. Tytuł zapowiada się niezwykle emocjonująco, będzie to jedna z najładniejszych, ale i najbardziej wymagających gier na PlayStation 4.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/03/06/ps4-exclusive-bloodbornes-screenshots-and-info-reveal-pvp-day-one-patch-and-ps-plus-requirements/]

Tags from the story
, , , , , ,
Written By
More from Patryk

Gaming news, czyli konsolowy przegląd tygodnia (#6)

Witam wszystkich w kolejnym przeglądzie tygodnia, w którym to po raz kolejny...
Read More