Mnóstwo filmików z nadchodzącego Final Fantasy X-2 HD

W sieci zagrzmiało, ponieważ na oficjalnej stronie Final Fantasy opublikowano kilka, krótkich materiałów video z zapowiadanego od dłuższego czasu Final Fantasy X-2 HD.

FF_Remaster_Banner

Final Fantasy X-2 HD jest poprawioną wersją bezpośredniej kontynuacji dziesiątej odsłony odsłony serii z 2001 roku. Fabuła tytułu rozpoczyna się w dwa lata po finale dziesiątki, a jej bohaterkami są znane graczom Yuna i Riku oraz zupełnie nowa postać o imieniu Pain. Trójka dziewczyn prowadzi awanturniczy tryb życia, ale wkrótce trafia w środek rosnącego konfliktu pomiędzy frakcjami zamieszkującymi świat Spiry. Generalnie gra jest przedstawicielem jRPG, czyli turowych gier fabularnych rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni. W sieci opublikowano kilka filmików, na których widać dziewczyny w nowych, technologicznych szatach. 

Programiści ze Square Enix naprawdę się postarali. Panny wyglądają o wiele wyraziściej, ostrzej i po prostu ładniej. Nie oszukujmy się, gra ma już swoje lata, ale od strony fabularnej i gameplay’owej może stawać w szranki z dzisiejszymi przedstawicielami gatunku. W trakcie rozgrywki przemierzymy w pełni trójwymiarowy świat i obserwując go z perspektywy trzeciej osoby. Gra już w przyszłym tygodniu wyląduje na półkach sklepowych w Japonii, toteż pierwsze recenzje powinny pojawić się w sieci jeszcze w sezonie świątecznym. 

Written By
More from konadmin

Army of Four wykryte na twitterze…

Seria Army of Two nie jest może pionierem gatunku ale daje okazję...
Read More