Mnóstwo akcji na nowym gameplayu z gry The Order: 1886

Na targach E3 dostępna była grywalna wersja gry The Order: 1886. Tytuł trafi tylko na PlayStation 4, a serwis IGN mógł go przetestować osobiście.

The Order 1886 przeniesie nas w klimaty steam-punku, tylko na PlayStation 4.
The Order 1886 przeniesie nas w klimaty steam-punku, tylko na PlayStation 4.

Na konferencji prasowej firmy Sony zaprezentowano wstępną zajawkę gry The Order: 1886. Redakcja serwisu IGN mogła jednak przetestować ten tytuł osobiście, co możecie zaobserwować na poniższym materiale wideo.

Jak widać, rozgrywka nie odbiega niczym od standardów tego gatunku. Jest tutaj wiele strzelania, ukrywania się za osłonami oraz walki z potworami. Tytuł jest przepełniony klimatem industrialnej Anglii, steam-punku oraz mroku. Autorzy gry, firma Ready At Dawn potwierdza, że prace nad tytułem przebiegają w spokojnej atmosferze. Nie powinniśmy więc martwić się o jego przyszłość. 

W czasie rozgrywki wcielamy się w zakonnika, który czerpiąc nadnaturalne zdolności z picia Czarnej Wody, stawia czoło zagrożeniu. Tytuł reprezentuje gatunek trzecioosobowych gier akcji, ale sami twórcy zapewniają, że rozgrywka nie będzie skupiała się tylko na starciach z bronią w ręku.  Podczas kampanii gracz wciela się w sir Galahada, najsłynniejszego z rycerzy Zakonu, któremu zaczęło już ciążyć wyjątkowo długie życie wypełnione nieustanną walką. Więcej informacji już wkrótce!

Written By
More from Patryk

Xbox Live nie działa, ale Microsoft już nad tym pracuje

Jeżeli tylko ktoś z Was jest właścicielem Xbox One albo Xboksa 360...
Read More