MixRadio teraz na systemach iOS oraz Android

Aplikacja muzyczna MixRadio będzie od teraz dostępna również na urządzeniach z systemami iOS oraz Android.

mix radio banner

MixRadio to aplikacja do streamingu muzyki stworzona przez firmę Nokia w roku 2007. Do tej pory aplikacja była dostępna tylko i wyłącznie na urządzeniach z systemem Windows, ale właśnie się to zmienia, dzięki czemu dostęp do wspaniałej muzyki otrzymają również użytkownicy iOS oraz Android.

Oczywiście użytkownicy aplikacji na systemie Windows nie powinni się obawiać o jakość MixRadio i dostępność. Producent aplikacji potwierdza zainteresowanie systemem Windows, a w planach jest już przygotowanie dedykowanej wersji aplikacji dla Windows 10. Co więcej, dla wszystkich urządzeniach mobilnych na tym systemie MixRadio ma być standardem.

mix radio

 

Pink Floyd, Queen czy może Bono i jego U2?

Usługodawca w przypadku systemów Android oraz iOS przygotował kilka zmian względem oryginału. Przede wszystkim odświeżono nieco wygląd menu oraz design aplikacji. Dodano między innymi rozszerzony ”Mój mix” (dawniej ”Play me”). W przyszłości funkcja ma pojawić się również w systemie Windows 10 Mobile.

Ponadto usługodawca MixRadio zawiązał współpracę z firmą HTC, która od pewnego czasu promuje swoje smartphone’y, jako najlepsze odtwarzacze muzyki na rynku. Aplikacja MixRadio będzie w standardzie urządzeń HTC i zostanie również zintegrowana z HTC Sense.

Co ciekawe, już dziś ma się odbyć specjalna konferencja firmy Spotify, na której zostaną nakreślone plany na przyszłość. Ponadto Apple przygotowuje się do startu aplikacji Beats na rynku mobilnym. Moment zdaje się być zatem bardzo odpowiedni, aby również MixRadio mogło zyskać nowych użytkowników.

Z jakiej aplikacji muzycznej najczęściej korzystacie?

[dzięki – http://www.theverge.com/2015/5/19/8624163/mixradio-ios-android-apps]

NokiaMixRadio

Written By
More from Patryk

Samochody z gry Fallout 4 w dodatku DLC do Forza Motorsport 6

Jeżeli jesteście zapalonymi graczami w Forza Motorsport 6, ale jednocześnie planujecie zakup...
Read More