Mistrzostwa Świata World of Tanks – Grand Finals 2015 odbędą się w Polsce

Firma Wargaming przygotowała świetną wiadomość dla fanów e-sportu. Przygotujcie się na mistrzostwa świata World of Tanks w Polsce.

Wargaming to prężnie rozwijająca się firma, która odniosła sukces dzięki marce World of Tanks.
Wargaming to prężnie rozwijająca się firma, która odniosła sukces dzięki marce World of Tanks.

Studio Wargaming przygotowało świetną wiadomość dla fanów World of Tanks. Mianowicie globalne finały Ligi Wargaming.net, Grand Finals 2015 roku odbędą się w Polsce. Jest to bardzo ważne i popularne wydarzenie eSportowe, które będzie miało miejsce w kwietniu bieżącego roku, w dniach 25.04.2015 i 26.04.2015 (sobota-niedziela) w hali EXPO XXI w Warszawie. Grupa 12 najlepszych drużyn z całego świata przyjedzie do stolicy naszego kraju, celem rozstrzygnięcia przyszłych mistrzów świata w World of Tanks. Zawody są organizowane oczywiście przy współpracy z miastem stołecznym Warszawa.

W ubiegłym roku liga Waragaming.net w World of Tanks zachęciła do rywalizacji ponad 200 tysięcy zawodowych graczy z całego świata, a w jej ramach zorganizowano ponad 1000 turniejów eSportowych.

Przygotowania do największych zawodów eSportowych w historii ligi Wargaming.net już się rozpoczęły.Zmodyfikowane zasady gry zmienią oblicze eSportu w World of Tanks. Wkrótce ujrzymy na żywo najlepszych cyber atletów, którzy zmierzą się ze sobą
w Mistrzostwach Świata.”
– Mohamed Fadl, dyrektor eSportu w firmie Wargaming na Europę i Amerykę Północną.

Mistrzostwa Świata World of Tanks – Grand Finals 2015 w Warszawie to wydarzenie w pełni darmowe dla zainteresowanych. Odwiedzający mogą liczyć na możliwość zdobycia wielu unikatowych nagród związanych z tą popularną grą komputerową. Więcej informacji już wkrótce.

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

Poznajcie nową prezenterkę PlayStation Polska Extra

Kanał PlayStation Polska Extra ma nową prezenterkę. Kinga wcieli się w tę...
Read More