Mirror’s Edge Catalyst ma być grą przepakowaną zawartością

Twórcy gry Mirror’s Edge Catalyst zdecydowali się wypowiedzieć na temat znajdziek, questów, zadań pobocznych i samej głównej bohaterki.

Zapowiada się niesamowita gra w wykonaniu DICE i Electronic Arts. Już gameplay z gry Mirror’s Edge Catalyst przekonał miliony graczy do zainteresowania się tym tytułem, ale teraz Christopher Emgard, twórca gry, podzielił się kilka smakowitymi informacjami na Twitterze.

Przede wszystkim w grze Mirror’s Edge Catalyst poznamy jeszcze głębiej osobę Faith. Bohaterka ma zostać przedstawiona w szerszej perspektywie, jej emocje, motywacje, przeszłość i cechy charakteru. Ponadto do rozgrywki powrócą inne znane postaci, choć naturalnie nieco odmienione.

Przemierzając w pełni otwarty świat gry Mirror’s Edge Catalyst będziemy zbierali klasyczne znajdzki, sekretne przedmioty oraz przydatne gadżety. Ponadto wirtualny świat ma być bogaty w zadania poboczne, questy, a po ukończeniu gry w mieście czekać na gracza mają dodatkowe aktywności.

Mirror’s Edge Catalyst nie będzie podzielone na misje ani rozdziały. Gra śmiga na silniku Frostbite, który pozwala opowiadać historię Faith w pełni otwartym świecie. Premiera na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych już 23 lutego 2016 roku.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/07/11/mirrors-edge-catalyst-gets-info-on-story-collectibles-and-more-it-will-be-mind-blowingly-pretty/]

mirrors edge art

Written By
More from Patryk

Już za tydzień premiera Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution

Fani uniwersum Naruto w przyszłym tygodniu mają swoje małe święto. Najnowsza odsłona...
Read More