Mirror’s Edge Catalyst już oficjalnie potwierdzone, prezentacja na E3 2015

Electronic Arts oficjalnie potwierdziło, że gra Mirror’s Edge Catalyst zostanie zaprezentowana na targach E3 2015 podczas ich konferencji.

Potwierdziły się zatem plotki o powstaniu nowej części gry. Nie będzie to, jak wcześniej zakładano, Mirror’s Edge 2, zaś zupełnie nowe Mirror’s Edge Catalyst.

Gra jest przygotowywana od dłuższego czasu przez firmę DICE na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Catalyst jest projektowane w oparciu o wybitny silnik graficzny Frostbite (Battlefield 4). Fani wygimnastykowanej Faith nie powinni się zatem obawiać o poziom oprawy graficznej, który z pewnością będzie wyjątkowy.

DICE zapewnia, że Mirror’s Edge Catalyst nie będzie tylko i wyłącznie zwykłym sequelem gry. Twórcy chcą odświeżyć wizerunek marki i wprowadzić zupełnie nową historię oraz scenariusz gry.

Nowa wizja gry ma być uhonorowaniem oryginału, ale rozwinie osobistą historię Faith oraz system rozgrywki. W Mirror’s Edge Catalyst zostaną zachowane schematy rozgrywki z oryginału, zatem dużo skakania, eksploracji i niebezpiecznych manewrów. To się graczom spodobało, a więc na konsolach nowej generacji powinno wyglądać jeszcze lepiej.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/06/mirrors-edge-catalyst-officially.html]

mirrors edge faith

[interaction id=”55781aff84caec334b77e37c”]

Written By
More from Patryk

Nowy gameplay z Final Fantasy XV, czyli jazda na chocobo i łowienie ryb

Targi Tokyo Games Show 2015 przyniosły nam sporo ciekawych zapowiedzi z Japonii,...
Read More