Mirror’s Edge 2 zadebiutuje w tym roku?

Wielu graczy czeka na datę premiery Mirror’s Edge 2. Wszystko wskazuje na to, że moment ten zbliża się wielkimi krokami, bowiem na tytuł ten można złożyć zamówienie przedpremierowe w Microsoft Store.

Mirror’s Edge to jedna z najbardziej oczekiwanych marek przez graczy,. Odpowiada za nią firma DICE.

Choć drugą część Mirror’s Edge zapowiedziano już w 2009 roku, to do tej pory nie mieliśmy zbyt wiele konkretnych informacji o rzeczonej kontynuacji. Wszystko wskazuje jednak na to, że w najbliższych tygodniach sytuacja ta powinna ulec zmianie, bowiem w sklepie Microsoftu pojawiła się możliwość składania zamówień przedpremierowych na Mirror’s Edge 2.

Wszyscy zainteresowani oraz posiadający konsolę Xbox One mogą zamówić Mirror’s Edge 2 w cenie 59.99 dolarów(około 220 zł). Datę zakończenia promocji ustalono na grudzień, czyli stały termin gdy wiadomo, że gra zadebiutuje w danym roku, lecz nie posiada jeszcze dokładnej daty premiery.

DICE nie skomentowało do tej pory tej informacji podobnie uczyniła też firma Electronic Arts. Należy więc zachować spokój i czekać na oficjalne informacje od twórców oraz wydawcy. Miejmy jednak nadzieję, że wieści od osób decyzyjnych i pracujących nad drugą częścią Mirror’s Edge będą pozytywne i już niedługo poznamy datę premiery, która nie będzie tak odległa, jak wszyscy do tej pory się spodziewali.

Faith z Mirrors Edge to jedna z najbardziej intrygujących postaci w branży gier wideo!
Faith z Mirrors Edge to jedna z najbardziej intrygujących postaci w branży gier wideo!

 

More from Mikołaj Ciesielski

Assassin’s Creed Unity- opublikowano zwiastun premierowy gry

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona znanej serii, za którą odpowiedzialna jest...
Read More