Mirror’s Edge 2 na PlayStation 4, Xbox One i PC w pierwszym kwartale 2016 roku

Rewelacyjne Mirror’s Edge zapadło mi w pamięci na długo. Miliony graczy na całym świecie czekają na kontynuację tej marki, pojawi się ona w pierwszym kwartale 2016 roku.

Mirror's Edge to jedna z najbardziej oczekiwanych marek przez graczy,. Odpowiada za nią firma DICE.
Mirror’s Edge to jedna z najbardziej oczekiwanych marek przez graczy,. Odpowiada za nią firma DICE.

Faith z Mirror’s Edge to jedna z ciekawszych postaci w grach wideo ostatnich lat. Podobnie zresztą jak sama marka Mirror’s Edge, która wprowadziła do branży gier niesamowitą świeżość oraz genialne pomysły. Od late czekamy na kontynuację, teraz wiemy, kiedy się ona pojawi na rynku.

Mirror’s Edge 2, czy jakkolwiek ten tytuł miałby się nazywać, pojawi się na rynku już w pierwszym kwartale 2016 roku. To świetna wiadomość dla właścicieli PlayStation 4 oraz Xbox One, dla których przygotowywane jest Mirror’s Edge nowej generacji.

Na temat gry wiemy stosunkowo niewiele. Tytuł był lekko zajawiany na ostatnich targach E3, ale posłuch po nim zaginął. Może i dobrze, bo jest to ceniona i uznana marka DICE, z pewnością unikatowa i intrygująca na rynku, a rozdmuchany marketing mógłby jej tylko zaszkodzić.

Oryginalne Mirror’s Edge pojawiło się na Xboksie 360, PlayStation 3 oraz PC w roku 2008. Średnia gry na Metacritic to 79 punktów. Warto się zainteresować nawet dziś, bowiem gra jest absolutnie unikatowa.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/05/mirrors-edge-reboot-and-new-plants-vs.html]

Faith z Mirrors Edge to jedna z najbardziej intrygujących postaci w branży gier wideo!
Faith z Mirrors Edge to jedna z najbardziej intrygujących postaci w branży gier wideo!

Written By
More from Patryk

Twitter i Instagram źródłem nowinek na temat Star Wars Battlefront

Instagram oraz Twitter to najnowsze źródła informacji na temat gry Star Wars...
Read More