Mionix Nash 20, sprawdź najlepsze narzędzie dla najbardziej wymagających graczy

Firma Mionix przygotowała bardzo ciekawą ofertę dla wymagających graczy dbających o jakość dźwięku. Słuchawki Nash 20 powinny się Wam spodobać.

Słuchawki Nash 20 to połączenie trzech najważniejszych dla Mionix wartości: wyglądu, dźwięku oraz komfortu. Doskonałej jakości słuchawki nauszne zapewnią brzmienie najwyższej jakości w komfortowym i eleganckim wydaniu.

Stworzone przez Mionix przetworniki DACT o wielkości 50 mm zapewniają zoptymalizowane pasmo przenoszenia, które świetnie sprawdza się podczas gry, słuchania muzyki czy innych multimediów. Przetworniki ustawione są pod kątem tak, by oddać jak największy realizm dźwięku.

Specyfikacja techniczna słuchawek:

  • Typ słuchawek: analogowe słuchawki stereo
  • Rodzaj muszli: półzamknięta, przylegająca
  • Wtyk audio: pozłacany jack 3,5 mm
  • Wtyk mikrofonu: pozłacany jack 3,5 mm
  • Muszle i pałąk: pianka obita skórą
  • Regulacja głośności: kółko przewijania na lewej słuchawce

Produkt jest dostępny na rynku w cenie 469 zł.

Słuchawki posiadają jednokierunkowy mikrofon, który został stworzony by jak najlepiej zbierać dźwięki od gracza, niwelując odgłosy z zewnątrz. Pozwoli to graczowi na wyraźną i niezakłóconą komunikację, którą doceni każdy gracz.

W przypadku gdy mikrofon jest niepotrzebny, wystarczy że go przesuniecie do góry, a sam automatycznie się wyciszy. Takie rozwiązanie oferuje komfortowe słuchanie muzyki, bez niepotrzebnych i przeszkadzających elementów. Poniżej możecie zobaczyć oficjalne zdjęcia tego sprzętu, który jest już dostępny na rynku.

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

Sony przypomina nam o sierpniowej ofercie PlayStation Plus (wideo)

Na oficjalnym kanale PlayStation Polska Extra zamieszczono filmik promujący sierpniową ofertę PlayStation...
Read More