Mionix NAOS 8200 – ergonomiczny gryzoń dla wymagającego gracza

Mionix NAOS 8200 definiuje nowy standard wśród najlepszych myszek dla graczy. Wyposażona w 32 bitowy procesor ARM oraz funkcję analizy jakości śledzenia podłoża jest potężnym narzędziem w rękach gracza.

Mionix Naos 8200 to przewodowa mysz gamingowa, która łączy w sobie wysokiej jakości materiały i niezwykle ergonomiczny kształt – dzięki temu jest ona nowym standardem wśród myszy dedykowanych graczom.

Podświetlenie LED w 16,8 milionach kolorów i efekty świetlne (stałe, migające, pulsujące i oddychające) umożliwiają dostosowanie wyglądu myszki do indywidualnych preferencji, przez co prezentuje się ona wręcz oszałamiająco.

Urządzenie oferuje częstotliwość próbkowania na poziomie 1000 Hz i 1-milisekundowy czas reakcji. Obok tego 32-bitowy procesor ARM napędzający sensor laserowy o rozdzielczości do 8200 DPI. Ta kombinacja pozwala doświadczyć najdokładniejszego i najszybszego gamingu, czyniąc Naos 8200 jedynym słusznym wyborem dla najbardziej wymagających graczy.

Naos 8200 2 White BG

 

Dopracowany kształt obudowy myszy zapewnia wygodę wszystkim pięciu palcom znajdującym się na urządzeniu, dzięki czemu gryzoń jest niezwykle komfortowy. Naos 8200 pokryto czterema warstwami gumowej powłoki, co gwarantuje maksymalnie pewny chwyt i dobrą przyczepność dłoni do powierzchni urządzenia.

Wyposażona w 128 kb wbudowanej pamięci, pozwala użytkownikowi przechowywać swoje ustawienia i makra w jednym z pięciu profili. Oznacza to, że po podłączeniu do innego komputera, mysz nadal będzie „pamiętać” wcześniej zapisane informacje. Surface Quality Analyzer Tool bada jakość śledzenia Twojego gamingowego podłoża. Dzięki niemu w łatwy sposób można sprawdzić, czy dana powierzchnia jest odpowiednia do grania.

Naos posiada trzy wartości DPI, które podczas rozgrywki można dynamicznie zmieniać. W zależności od sytuacji w jakiej się znajdziemy, jednym kliknięciem sprawimy, że mysz przyśpieszy lub zwolni. Siedem w pełni programowalnych przycisków z pewnością zapewnią przewagę nad resztą stawki.

Produkt jest dostępny na rynku w cenie 339 zł.

Specyfikacja techniczna:

– 32-bitowy procesor ARM 32 MHz

– Ergonomiczna myszka dla graczy praworęcznych, chwyt palm grip

– Przyczepna, gumowa powłoka

– 7 w pełni programowalnych przycisków

– Wybór 3 szybkich trybów DPI

– 6 zintegrowanych diod LED, 4 strefy podświetlenia

– Do 16,8 mln opcji kolorów LED

– Różnorodne efekty świetlne

– 128 kb wbudowanej pamięci

– Duże stopki wykonane z PTFE

– Pozłacany wtyk USB 2.0 z funkcją Plug and Play

– Kabel pleciony o długości 2 metrów

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

Crytek gotowi na inwestycję w gadżety wirtualnej rzeczywistości

Crytek podobnie jak wiele innych firm jest gotowe na rozpoczęcie prac nad...
Read More