Minecraft w wersji pudełkowej przybywa na PlayStation 3 !

Minecraft to gra studia Mojan, która trafiła na komputery osobiste, Xboksa 360 i PlayStation 3. Pudełkowa wersja gry na konsolę Sony trafi do sprzedaży już 14 maja.

minecraft-banner-3_3510581_3522898

 

Sony Computer Entertainment Europe ogłosiło dzisiaj nową edycję fenomenu na rynku gier – Minecraft: edycja na PlayStation 3. Od 14 maja będzie ona dostępna na płycie. Tę szalenie popularną grę już od końca zeszłego roku można było pobierać z PSN. Do tej pory uczyniło to ponad 1,5 miliona użytkowników, co plasuje ją wśród najbardziej poszukiwanych tytułów w usłudze PSN.

Minecraft został stworzony przez niezależne szwedzkie studio Mojang i oficjalnie wszedł na rynek w 2011 r. Społeczność graczy przyjęła ten tytuł nadzwyczaj dobrze. Od tej pory grę kupiło ponad 14 milionów osób, które tworzą w niej wszystko – od łodzi aż po całe miasta. Minecraft umożliwia graczom wybranie własnego stylu gry i dostosowania opcji do ich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu wśród fanów tej pozycji znajdziemy zarówno doświadczonych graczy, jak i tych początkujących.

Buduj, twórz, poznawaj świat i ciesz się nieograniczoną swobodą działania. Dokopuj się do nieodkrytych jeszcze głębin lub wznoś niesamowite konstrukcje – od niepozornych domków aż po całe miasta. Samodzielnie lub ze znajomymi: w wieloosobowym trybie dla maksymalnie ośmiu graczy przez sieć oraz w trybie dzielonego ekranu dla czterech graczy. Daj się ponieść wyobraźni!

W nowej edycji na PS3 znajdziesz wszystkie funkcje typowe dla wersji konsolowej Minecraft, a także pełny zestaw opcji z najnowszej aktualizacji gry (aktualizacja 14), w tym szmaragd, skrzynia Kresu, ziemniaki i wiele innych.

Tags from the story
, , ,
Written By
More from Patryk

Assassin’s Creed: Comet – akcja gry w starożytnym Rzymie?

Assassin’s Creed: Comet to gra studia Ubisoft, która trafi na PlayStation 3...
Read More