Minecraft od dzisiaj dostępny na PlayStation 3!

Minecraft to bardzo ciekawa gra autorstwa firmy Mojang. Tytuł trafił na PlayStation 3 w tradycyjnej, pudełkowej wersji. W sieci pojawiły się pierwsze materiały z rozgrywki oraz screeny.

Minecraft to fenomen na skalę światową. Tytuł ten rozchodzi się w bardzo szybkim tempie, a jego sprzedaż można liczyć w milionach egzemplarzy.
Minecraft to fenomen na skalę światową. Tytuł ten rozchodzi się w bardzo szybkim tempie, a jego sprzedaż można liczyć w milionach egzemplarzy.

Uprzejmie informuję, iż na konsolę PlayStation 3 jest już dostępna gra Minecraft w tradycyjnej, pudełkowej wersji. Tę szalenie popularną grę już od końca zeszłego roku można było pobierać z PlayStation Network. Do tej pory uczyniło to ponad 1,5 miliona użytkowników, co plasuje ją wśród najbardziej poszukiwanych tytułów w usłudze PSN.
Minecraft został stworzony przez niezależne szwedzkie studio Mojang i oficjalnie wszedł na rynek w 2011 r. Społeczność graczy przyjęła ten tytuł nadzwyczaj dobrze. Od tej pory grę kupiło ponad 14 milionów osób, które tworzą w niej wszystko – od łodzi aż po całe miasta. Minecraft umożliwia graczom wybranie własnego stylu gry i dostosowania opcji do ich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu wśród fanów tej pozycji znajdziemy zarówno doświadczonych graczy, jak i tych początkujących.

 

W nowej edycji na PlayStation 3 znajdziesz wszystkie funkcje typowe dla wersji konsolowej Minecraft, a także pełny zestaw opcji z najnowszej aktualizacji gry (aktualizacja 14), w tym szmaragd, skrzynia Kresu, ziemniaki i wiele innych. 

Tags from the story
, , ,
Written By
More from Patryk

Przejedźmy się po trasach w Project CARS

W sieci pojawiło się wideo przedstawiające trasy z gry wyścigowej Project CARS,...
Read More