Milionowa sprzedaż iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus

W sieci pojawiły się informacje dotyczące sprzedaży iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus. Okazuje się, że produkty Apple sprzedały się w ilości 10 milionów sztuk.

Apple prezentuje światu najnowszy model swojego flagowego produktu iPhone.
Apple prezentuje światu najnowszy model swojego flagowego produktu iPhone.

Ostatnio miała miejsce wielka premiera nowych modeli urządzeń firmy Apple. Na rynku pojawiły się smarphone’u iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus, które skupiły na sobie oczy całego świata. W sieci pojawiły się konkretne informacje na temat liczby sprzedanych egzemplarzy rzeczonych telefonów. Łączna ilość sprzedanych urządzeń to 10 milionów sztuk osiągnięta w przeciągu trzech dni.

”Sprzedaż iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus przewyższyła nasze oczekiwania, toteż jesteśmy bardzo zadowoleni tym faktem. Chcielibyśmy podziękować naszym klientom, bowiem pomogli nam ustanowić nowy rekord jeżeli chodzi o premierę naszych sprzętów na rynku. Nasi projektanci przygotowali dla Was świetne urządzenia, toteż chcemy udostępnić jak największą ilość takowych na rynku.” – oficjalne stanowisko Apple.

Co więcej, firma Apple potwierdziła ogromne zainteresowanie w przedsprzedaży, które również może imponować. Nowe urządzenia wprowadzają powiew świeżości oraz rozwijają sprawdzone rozwiązania. Warto również pamiętać o wejściu na rynek Smartwatch, czyli inteligentnych zegarków opartych o system iOS.

Czy Ty już posiadasz własny egzemplarz iPhone 6 albo iPhone 6 Plus?

[dzięki – http://www.videogamer.com/news/iphone_6_and_6_plus_sold_over_10_million_units_in_three_days.html]

Written By
More from Patryk

Recenzja gry The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited to konsolowa edycja gry The Elder...
Read More