Milion sprzedanych kopii Obcy: Izolacja

Okazuje się że horror studia Creative Assembly Obcy: Izolacja sprzedaje się bardzo dobrze. Poinformowano o milionie sprzedanych egzemplarzy.

Obcy: Isolacja pojawi się przede wszystkim na PlayStation 4 oraz Xbox One. Czy będzie to powrót wielkiej marki do branży gier wideo?
Obcy: Isolacja pojawi się przede wszystkim na PlayStation 4 oraz Xbox One. Czy będzie to powrót wielkiej marki do branży gier wideo?

Firma SEGA ogłosiła dziś, że gra Obcy: Izolacja, survival horror od Creative Assembly, będąca laureatem wielu nagród, sprzedała się na świecie w ponad milionie egzemplarzy.

To fantastyczne uczucie czytać wszystkie recenzje i obserwować reakcje graczy, ukrytych we wnętrzu stacji Sewastopol, zbyt przerażonych by wykonać następny ruch. Postanowiliśmy wydać grę z Obcym, w którą zawsze chcieliśmy zagrać, i patrząc na wyniki sprzedaży okazało się, że stworzyliśmy tytuł, w który zechciało zagrać również ponad milion innych osób. Mamy nadzieję, że jeszcze więcej graczy zachwyci się Obcym: Izolacją w 2015 roku.” – dyrektor kreatywny Alistair Hope

Obcy: Izolacja zostało docenione zarówno przez środowisko dziennikarskie jak i graczy. Jest to horror wielokrotnie wyróżniany z nagrodami przyznanymi przez takie media jak: PC Gamer, Official Xbox Magazine, Rock Paper Shotgun, Eurogamer, IGN (Szwecja), Destructoid, Official PlayStation Magazine (UK), Time Magazine, New Statesman, The Guardian, Game Reactor (Niemcy, Szwecja, Finlandia), Games Radar, Edge Magazine oraz magazyn CD Action.

Obcy: Izolacja może się również pochwalić dosyć wysoką średnią na serwisie Metacritic, która utrzymuje się na poziomie 79 punktów na PlayStation 4. Gra jest dostępna ponadto na Xboksie 360, PlayStation 3, Xbox One oraz PC.

Written By
More from Patryk

Znakomite efekty pogodowe w grze Forza Motorsport 6

Na targach E3 2015 niektórzy dziennikarze mogli osobiście sprawdzić grę Forza Motorsport...
Read More