Milestone zapowiada Moto GP Compact

Włoskie studio Milestone zapowiedziało dzisiaj nową wersję ich flagowej serii traktującej o wyścigach maszyn na dwóch kółkach!

phillip-island-motogp-race-banner

 

Tytuł nosi nazwę Moto GP Compact i jest oficjalnym produktem federacji FIM (Międzynarodowej organizacji motocyklowej). Co ciekawe, jak dotąd gry z tej serii były wydawane tylko naturalną dystrybucją, czyli w pudełkach, teraz ma się to jednak zmienić na rzecz dystrybucji cyfrowej. Milestone dzierży w rękach mocarną licencję, z której stara się wykrzesać jak najlepszy produkt końcowy. W sieci został opublikowany pierwszy, szybki jak błyskawica, zwiastun promujący wspominany symulator motocykla.

W grze znajdziemy oficjalny sezon – tryb mistrzostw, możliwość rozegrania dowolnego Grand Prix, tryb wieloosobowy (internet i podzielony ekran), jak również sieciowe Grand Prix. Gra trafi na platformy Sony jeszcze dzisiaj (na PlayStation Vita) w cenie 10 euro – szukajcie jej w nowościach oferty PlayStation Network. Właściciele PlayStation 3 będą musieli wstrzymać swoje motoryzacyjne zapędy do 8 stycznia, kiedy to gra trafi do sprzedaży w cenie 14,99 euro. Poniżej prezentujemy zwiastun promocyjny Moto GP Compact, znajdą się chętni poskromić muskularne jednoślady?

Written By
More from konadmin

Kojima o przyszłości serii MGS

Wiemy już z pewnością, że w trakcie zbliżających się targów E3 nie zostanie...
Read More