Milestone zapowiada Moto GP Compact

Włoskie studio Milestone zapowiedziało dzisiaj nową wersję ich flagowej serii traktującej o wyścigach maszyn na dwóch kółkach!

phillip-island-motogp-race-banner

 

Tytuł nosi nazwę Moto GP Compact i jest oficjalnym produktem federacji FIM (Międzynarodowej organizacji motocyklowej). Co ciekawe, jak dotąd gry z tej serii były wydawane tylko naturalną dystrybucją, czyli w pudełkach, teraz ma się to jednak zmienić na rzecz dystrybucji cyfrowej. Milestone dzierży w rękach mocarną licencję, z której stara się wykrzesać jak najlepszy produkt końcowy. W sieci został opublikowany pierwszy, szybki jak błyskawica, zwiastun promujący wspominany symulator motocykla.

W grze znajdziemy oficjalny sezon – tryb mistrzostw, możliwość rozegrania dowolnego Grand Prix, tryb wieloosobowy (internet i podzielony ekran), jak również sieciowe Grand Prix. Gra trafi na platformy Sony jeszcze dzisiaj (na PlayStation Vita) w cenie 10 euro – szukajcie jej w nowościach oferty PlayStation Network. Właściciele PlayStation 3 będą musieli wstrzymać swoje motoryzacyjne zapędy do 8 stycznia, kiedy to gra trafi do sprzedaży w cenie 14,99 euro. Poniżej prezentujemy zwiastun promocyjny Moto GP Compact, znajdą się chętni poskromić muskularne jednoślady?

Written By
More from konadmin

Square Enix wskrzesza Kingdom Hearts III

Zapowiedź Kingdom Hearts III to jedna z najlepszych wiadomości z targów z...
Read More