Mikrotransakcje jednak w Driveclub

Gotowi do startu?

Driveclub trafi na rynek jeszcze w październiku tego roku, oczywiście na PlayStation 4. Autorzy gry potwierdzają, iż będzie można korzystać z mikrotransakcji, które pozwolą na zakup nowych samochodów.

Driveclub zaliczy spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczy spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

W sieci pojawiły się informacje na temat obecności mikrotransakcji w grze Driveclub. Autorzy gry wypowiedzieli się na temat wpływu żywej gotówki na rozgrywkę. Okazuje się, że gracze będą mogli zakupić już na samym początku zablokowany content, w postaci bardzo drogich aut wyścigowych. Jest to o tyle dziwne, że już od samego początku zdobędziemy przewagę nad mniej doświadczonymi oponentami. Wystarczy uiścić żądaną kwotę i cieszyć się z atrakcji. Twórcy podkreślają jednak, że to gracz będzie decydował o tym, jak konkurencyjny będzie na torze. Nie podano jednak dokładnych kwot, za które będziemy mogli zakupić dodatkowe samochody. Co więcej, w grze mają znaleźć się egzotyczne marki samochodów, chociażby Lamborgini, Pagani, Ferrari oraz Savage Rivale Roadyacht GTS . DriveClub ma charakter czysto zręcznościowy, z elementami symulacji. Pozostaje tylko czekać, oraz jeszcze raz rzucić okiem na ostatni zwiastun.

Driveclub ma pozwolić fanatykom motoryzacji na poprowadzenia bardzo drogich oraz szybkich aut. Szpila wyścigowa trafi na rynek dopiero 8 października. Rzućcie okiem na soczystą rozgrywkę!

Written By
More from Patryk

Uncharted 4: A Thief’s End otrzymało datę premiery oraz edycję kolekcjonerską

Sony oraz Naughty Dog wreszcie ujawnili informacje na temat daty premiery oraz...
Read More