Miecze w dłoń – jedenaście minut z Dark Souls II

Sony publikuje nowe materiały z rozgrywki w Dark Souls II, które są dowodem na to, że w grze From Software najzwyklejszy przeciwnik, jest zabójczym zagrożeniem – premiera już wkrótce.

Playstation-Banner

 

Nowe materiały napawają optymizmem, ponieważ charakterystyka gry nie ulega większym zmianom, a grafika zostało podciągnięta subtelnie, co oznacza dynamiczne oświetlenie i znakomite cieniowanie. Dark Souls IIPo pierwszych minutach z grą mogę stwierdzić, że autentyczny poziom trudności został zachowany, a słowa twórców o przystępniejszej rozgrywce nie mają racji byty. Kontynuacja gry jest naturalnym rozwinięciem mechaniki znanej z pierwowzoru. Podczas rozgrywki przemierzamy więc wiele powiązanych ze sobą lokacji, celem odnalezienia antidotum na klątwę, jaka nęka bohatera. Oczywiście gra jest typowym rpg, w którym ogromny nacisk położono na rozwój bohatera. Gracz będzie miał pełną autonomię w obieraniu ścieżki, którą poprowadzi swoje cyfrowe alter ego. Duże znaczenie ma także dobór broni, gdyż niemal każda z nich oferuje zupełnie inne formy ataku.  Opanowanie systemu walki jest kluczowym elementem rozgrywki w Dark Souls II, tym nie mniej w grze pojawią się również zaklęcia i sztuka magii.

Co ciekawe, wielu graczy dostąpiło zaszczytu wniesienia swojej zawartości do gry, toteż projekty ich tarcz znajdą się w grze – aktualnie kilka. Poniżej prezentuję Wam opasły, bo o długości jedenastu minut, materiał z walki, jakie toczyć będziecie w grze From Software.

Written By
More from Patryk

Japończycy otrzymają Killzone: Shadow Fall w PlayStation Plus

W sieci pojawiły się zaskakująco intrygujące informacje na temat grudniowej rozpiski PlayStation...
Read More