Microsoft zdradza kwietniową ofertę Games with Gold!

Firma Microsoft zaprezentowała produkcje, które już w kwietniu trafią do oferty Games with Gold. Szczególnie zadowoleni powinni być posiadacze konsoli Xbox 360.

Oferta Xbox Live Gold jest płatnym abonamentem, który nie tylko pozwala na granie przez sieć, ale również uprawnia graczy do korzystania z darmowej biblioteki gier.

Już kilka tygodni temu amerykańska firma zapowiadała, że kwietniowa oferta Games with Gold będzie wyjątkowa, a posiadacze subskrypcji Xbox Live Gold będą zadowoleni. Patrząc na tytuły, które otrzymają posiadacze konsoli Xbox 360 trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem.

Oferta Games with Gold na kwiecień:

  • Xbox One- Pool Nation
  • Xbox One- Child of Light
  • Xbox 360- Gears of War: Judgment(1-15 kwietnia)
  • Xbox 360- Terraria(1- 15 kwietnia)
  • Xbox 360- Assassins’s Creed IV: Black Flag(16-30 kwietnia)
  • Xbox 360- Army of Two: The Devil’s Cartel(16- 30 kwietnia)

Choć oferta na najnowszą konsolę Microsoftu nie jest tak dobra, jak na konosle poprzedniej generacji, to i tak nie ma na co narzekać. Child of Light, które za darmo trafi do subskrybentów Xbox Live Gold jest ciekawą platformówką od Ubisoftu, obok której po prostu nie można przejść obojętnie.

Teraz pozostaje tylko czekać na odpowiedź Sony, bowiem japońska firma nie ogłosiła jeszcze tytułów, które w kwietniu trafią do usługi PlayStation Plus. Miejmy nadzieję, że również posiadacze konsol Sony będą się cieszyć z darmowych gier, które zaproponuje w kwietniu japońska firma.

[dzięki- http://www.videogamer.com/xbox360/freedom_cry/news/aprils_games_with_gold_include_assassins_creed_4_gears_of_war_judgment_and_child_of_light.html]

child-of-light

 

More from Mikołaj Ciesielski

Byli twórcy Call of Duty pracują nad swoją nową grą

Pracownicy Reload Studios było kiedyś częścią Infinity Ward i pracowali przy takich...
Read More