Microsoft zapowiada wielkie prezentacje na targach gamescom 2014

Firma Microsoft opublikowała zwiastun swoich prezentacji na tegorocznej imprezie gamescom w Kolonii. Koncern z Redmond zamierza zawalczyć o klienta ciekawą listą gier.

Xbox One trafiło na rynek w zeszłym roku. Konsola posiada również sensor Kinect 2.0.
Xbox One trafiło na rynek w zeszłym roku. Konsola posiada również sensor Kinect 2.0.

Amerykański gigant potwierdził swoją obecność na tegorocznych targach gamescom w Kolonii. W sieci udostępniono stosowny zwiastun tego, czego możemy się spodziewać po korporacji z Redmond. Już wcześniej Microsoft ogłaszał, że szykuje na tę imprezę wielką niespodziankę w formie zapowiedzi. 

W pierwszy dzień targów, czyli poniedziałek, koncern planuje zaprezentować tryb wieloosobowy z gry Call of Duty: Advanced Warfare. Następnego dnia, czyli 12 sierpnia, na godzinę 14: 00 zaplanowano tak zwane Xbox Briefing. Na tym spotkaniu poznamy mnóstwo ciekawych informacji na temat rozwoju marki Xbox One oraz Xboksa 360. Jeżeli nie wybieracie się na targi, to z myślą o Was przygotowano transmisję internetową, która na żywo będzie relacjonowała całe wydarzenie. 

Microsoft koncentruje się przede wszystkim na grach wideo. Lista produkcji, które przywiezione zostaną na targi wygląda następująco:

  • Sunset Overdrive
  • Quantum Break
  • Forza Horizon 2
  • Halo: The Master Chief Collection
  • Halo 2: Anniversary Edition
  • gra niespodzianka

Gamescom to targi gier wideo, które odbywają się w Niemczech. Targi otwarte będą dla zwiedzających w dniach 13-17 sierpnia. Poniżej możecie rzucić okiem na zwiastun firmy Microsoft, która zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w tej imprezie.

Written By
More from Patryk

Polska reklama The Last of Us Remastered!

W sieci opublikowano polską reklamę promującą grę The Last of Us: Remastered....
Read More