Microsoft zaplanowało 90-minutową konferencję na E3 2015

Microsoft przygotuje dłuższą konferencję na targach E3 2015 poświęconą nowym tytułom na Xbox One i tym, na które tak bardzo czekacie.

Amerykańska firma coraz głośniej wypowiada się na temat swojej konferencji na E3 2015. Xbox One ma w tym roku otrzymać aż 90-minutowy panel prezentacyjny, na którym nie zabraknie nowych gier.

xbox_one_banner

Show Microsoftu odbędzie się już w poniedziałek, to jest 15 czerwca o godzinie 18: 30.

Phil Spencer odpowiedzialny za dywizję Xbox w firmie Microsoft jest zachwycony grami, które zostaną zaprezentowane w Los Angeles. Ponoć będzie to jedna z najlepszych konferencji w historii firmy na E3.

W czasie dziewięćdziesięciu minut amerykańska korporacja będzie chciała zaprezentować plan wydawniczy na najbliższy okres. Do najciekawszych gier zaliczają się:

  • Fable Legends,

  • Halo 5: Guardians,

  • Forza Motorsport 6,

  • Quantum Break,

  • Crackdown 3,

  • Gears of War (nowa odsłona),

  • tajemnicza gra studia Rare.

xbox_e3 2015

Generalnie użytkownicy Xbox One już teraz mogą być zadowoleni, bowiem konferencja na E3 2015 faktycznie zapowiada się nieziemsko. W szczególności ze względu na tajemnicze IP firmy Rare, która ma szansę powrócić w wielkim stylu do branży.

Targi E3 2015 odbędę się w dniach 16 – 18 czerwca. Będzie to okres otwarty dla wszystkich zwiedzających. Jeszcze przed otwarciem targów swoje konferencje będą miały inne firmy, pośród których najciekawiej zapowiada się występ Bethesdy.

[dzięki – http://www.videogamer.com/news/microsofts_e3_press_conference_will_be_90_minutes_long.html]


[interaction id=”555a060f85fa298e4457ed0b”]
Written By
More from Patryk

Nowy zwiastun The Crew, czyli ogromna mapa do Twojej dyspozycji!

W sieci opublikowano najnowszy zwiastun gry wyścigowej The Crew, która pojawi się...
Read More