Microsoft wprowadzi zmiany avatarów na Xbox One oraz Xboksie 360

Koncern Microsoft zdecydował się, aby wprowadzić w przyszłości nieco zmian do wyglądu avatarów na konsolach Xbox One oraz Xboksie 360.

Firma Microsoft zajmuje się dystrybucją oprogramowania, produkcją urządzeń mobilnych oraz konsol stacjonarnych.
Firma Microsoft zajmuje się dystrybucją oprogramowania, produkcją urządzeń mobilnych oraz konsol stacjonarnych.

Wszystko wskazuje na to, że firma Microsoft planuje wprowadzić zmiany kosmetyczne w wyglądzie oraz funkcjach avatarów na konsolach Xbox One oraz Xboksie 360. W internecie pojawiło się ogłoszenie o prace, którego celem jest rekrutacja fachowca mającego zająć się tym procesem.

Ogłoszeniem o pracę powinni być zainteresowani kandydaci, którzy mieli wcześniej do czynienia z podobnymi procesami. Zgodnie z notatką osoba będzie musiała zajmować się odświeżeniem wizerunku avatarów, dodaniem im nowych funkcji, jak również umieszczeniem sympatycznych postaci na nowych urządzeniach w postaci tabletów, komputerów klasy PC, netbooków oraz telefonów. Kandydat będzie również pracował nad ujednoliceniem całości w systemie Windows 10.

Pomysł avatarów powstał w roku 2008, a pomysłodawcą sympatycznych postaci było studio Rare. Idea została wprowadzona w życie na konsoli Xbox 360 i oczywiście ciepło przyjęta przez graczy. Przez cały okres obecności avatarów na rynku możliwości ich urozmaicania, czy przebierania w różnorakie stroje, niezwykle się rozwinęła. Jak widać, Microsoft planuje wykorzystać sukces avatarów i wprowadzić ich na inne swoje platformy.

[dzięki – http://www.egmnow.com/articles/news/microsoft-planning-to-update-the-look-of-xboxs-avatars-taking-them-on-their-biggest-adventure-yet/]

Każdy z nas jest inny, grunt to dobra zabawa, razem!
Każdy z nas jest inny, grunt to dobra zabawa, razem!
Written By
More from Patryk

Hideo Kojima opowiada o nadchodzącej premierze Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

Zbliżamy się do premiery gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, która...
Read More