Microsoft przygotował nowy model pada do Xbox One

Microsoft przygotował zupełnie nowy model pada do konsoli Xbox One. Nowy kontroler wprowadzi przede wszystkim złącze jack 3.5 mm.

Kontroler od konsoli Xbox One jest bardzo fajny, śmiem twierdzić, że nawet lepszy od pada od Xboksa 360. Microsoft popełnił jednak jeden, bardzo poważny błąd. Mianowicie zabrakło w nim możliwości podłączenia każdego rodzaju słuchawek.

Xbox One to konsola firmy Microsoft, która otrzyma sporo ekskluzywnych gier na przestrzeni miesięcy.
Xbox One to konsola firmy Microsoft, która otrzyma sporo ekskluzywnych gier na przestrzeni miesięcy.

Teraz firma Microsoft ujawniła swoje nowe plany względem kolejnego modelu pada do Xbox One. Od teraz wszyscy będą mogli podpinać dowolne słuchawki dzięki wejściu typu jack 3.5 mm.

To bardzo dobra wiadomość, bo przecież nie wszyscy muszą być entuzjastami oryginalnego zestawu słuchawkowego od firmy Microsoft. Ktoś może zechce skorzystać z posiadanych już słuchawek, albo kupić coś o wiele lepszego – z przeznaczeniem dla graczy.

W przypadku PlayStation 4 tego problemu nie ma, a więc trudno się ustosunkować pozytywnie do pierwotnej decyzji Microsoftu o nie wprowadzeniu jacka 3.5 mm do swoich padów. Wielu z nas lubi grać w nocy, a więc, aby nie budzić domowników, warto jest korzystać do grania ze słuchawek.

Z pewnością na targach E3 2015 podczas konferencji ”zielonych” możemy spodziewać się prezentacji nowego urządzenia dla Xbox One. Jego wygląd znacząco się nie zmieni, ale zmiana dotycząca złącza jack 3.5 milimetra jest jak najbardziej na plus.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/05/new-xbox-one-controller-with-35mm.html]

Xbox-One

Written By
More from Patryk

Dying Light na kolejnym zwiastunie, tym razem Be the Zombie

Dying Light to jedna z ciekawszych gier w klimatach zombie, która pojawi...
Read More