Microsoft przedstawia szczegóły kwietniowej aktualizacji Xbox One

Firma Microsoft przygotowała zbiór informacji na temat kwietniowej aktualizacji systemu Xbox One.

Xbox One to konsola firmy Microsoft, która otrzyma sporo ekskluzywnych gier na przestrzeni miesięcy.
Xbox One to konsola firmy Microsoft, która otrzyma sporo ekskluzywnych gier na przestrzeni miesięcy.

Kwietniowa aktualizacja systemowa Xbox One została udostępniona użytkownikom. Update wprowadza szereg konkretnych usprawnień dla konsoli Xbox One w zakresie czatu grupowego oraz systemu powiadomień dla gracza.

Dwie funkcje testowane w ramach kwietniowego programu Xbox Preview – wiadomości głosowe i dedykowane serwery dla grup, pozostają obecnie w formie próbnej, na czas analizy zgromadzonych od grających informacji.

Xbox-One-logo

  • Aktualizacje czatu w grupie

W ubiegłym miesiącu funkcja czatu została uzupełniona o dodatkowe ikony i powiadomienia pozwalające na śledzenia stanu połączenia i czułości mikrofonu.

  • Linki do centrum gry

W lutym wprowadzono na konsoli centra gier, zawierające najnowsze informacje i rozszerzenia do gier, popularne klipy wideo, materiały z produkcji i wiele więcej.

  • Powiadomienia o osiągnięciach

Dodano opis osiągnięcia w obszarze powiadomienia. Gdy zdobędziesz następne osiągnięcie, poszukaj dodatkowej linijki tekstu w notyfikacjach. W oparciu o komentarze użytkowników przedłużono też czas wyświetlania się powiadomienia oraz usprawniliśmy przechodzenie do zakładki Osiągnięcia z belki powiadomienia.

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

Zobaczcie pierwszy odcinek Star Wars: Battlefront Developer Diary

Star Wars Battlefront to gra studia DICE produkowana z myślą o konsolach...
Read More