Microsoft prezentuje reklamę telewizyjną gry Halo 5: Guardians

Microsoft, wydawca gier na konsolę Xbox One, prezentuje opublikowaną wczoraj w nocy reklamę telewizyjną gry Halo 5: Guardians. Premiera gry już w przyszłym miesiącu, czekacie?

Producenci ze studia 343 Industries ukończyli już prace nad grą Halo 5: Guardians na Xbox One, zatem mogą odpocząć i zacząć się chwalić swoją wielką produkcją na różne sposoby. Dziś spoty reklamowe typu ”live action” to nie nowość, dlaczego więc nie skorzystać z umiejętności reżyserskich i nie stworzyć fajnej reklamy ”dla telewizji” swojej gry?

Master Chief jest głównym bohaterem spotu reklamowego, choć oczywiście nie w konkretnej postaci. Poniższy filmik ujawnia, że legendarny żołnierz zginął, ale jego dziedzictwo nie powinno być zmarnowane. Pewna kobieta nawołuje ludzi do stanięcia do walki i zakończenia trwającej wojny, aby sprowadzić na Ziemię pokój.

Gra Halo 5: Guardians ma pojawić się na rynku już z dniem 27 października na Xbox One. Jako że jest to tytuł ekskluzywny, to z pewnością otrzymamy jeszcze kilka materiałów z rozgrywki przed premierą, aby podsycić apetyty właścicieli konsoli Microsoftu. Reklama wydaje się całkiem fajnie zrealizowana, choć oczywiście decydujące będą pierwsze recenzje gry oraz publikowany gameplay.

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Master Chief jest głównym bohaterem serii Halo wydawanej przez firmę Microsoft, jednym z ostatnich Spartan II. Znany jest on również jako John 117. Chief od dziecka był obiektem eksperymentów, których celem było stworzenie tak zwanego super żołnierza, nadały mu one nad przeciętne umiejętności walki, oraz atrybuty fizyczne.[/efsnotification] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=oi8UZXAcuBs” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55ffca99f94584352d211406″]

Written By
More from Patryk

Xbox One z grami Assassin’s Creed Unity i Assassin’s Creed IV: Black Flag dostępne od 4 listopada

Microsoft, producent konsoli Xbox One, informuje o dostępności dwóch limitowanych zestawów Assassin’s...
Read More