Microsoft odnotował ogromne zainteresowanie kontrolerem Elite do Xbox One

Firma Microsoft odnotowała ogromne zainteresowanie elitarnym kontrolerem do konsoli Xbox One. Gigant z Redmond sprzedaje urządzenie w bardzo szybkim tempie.

Gigant z Redmond jest zaskoczony popularnością nowego kontrolera do konsoli Xbox One. Elite Controller sprzedaje się bardzo dobrze, od dnia dzisiejszego specjalna edycja kontrolera konsoli Microsoftu będzie dostępna tylko i wyłącznie w wybranych sklepach. To dobrze świadczy o tym urządzeniu.

Cena urządzenia została ustalona na 149,99 dolarów, co w przeliczeniu daje nam 580 złotych. Trochę dużo, ale faktycznie ten sprzęt jest warty swojej ceny i został zaprojektowany o wiele lepiej, aniżeli oryginalny kontroler do Xbox One. Ponadto warto przypomnieć, że Microsoft wypuścił na rynek specjalny zestaw konsoli, w którego skład wchodzi dysk o pojemności 1 TB oraz rzeczony kontroler.

Jest to nowe urządzenie dla systemów Xbox One i Windows 10, zaprojektowane pod kątem potrzeb zaawansowanych graczy. Bezprzewodowy kontroler Xbox Elite umożliwia dostosowanie wszystkich parametrów pod indywidualne preferencje grającego. Mowa tutaj przede wszystkim o wymiennych łopatkach sterujących, mapowaniu przycisków, blokady spustów impulsowych, aż wysokiej jakości konstrukcję gwarantującą komfort użytkowania i precyzję. Ponadto przygotowano również nową, złoto-białą wersję kontrolera.

Co ciekawe, na początku gracze podchodzili sceptycznie do wprowadzenia na rynek nowego, stosunkowo kosztownego urządzenia. Teraz, po jego sklepowym debiucie okazuje się, iż chętnie wydają pieniądze na nowe gadżety. A czy Wy bylibyście zainteresowani elitarnym kontrolerem do Xbox One?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=7xbVqZhY_yg” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f2c6668f1e968801f1dc61″]

Written By
More from Patryk

Assassin’s Creed: Unity lepiej działa na Xbox One

W sieci pojawiły się testy wydajnościowe Assassin’s Creed: Unity, które ujawniły, iż...
Read More