Microsoft kusi graczy kolejną wersją konsoli wraz z Halo: The Master Chief Collection

Biała wersja konsoli Xbox One.

Microsoft wypuści na rynek kolejny zestaw z konsolą Xbox One. Tym razem otrzymamy białą konsolę oraz grę Halo: The Master Chief Collection.

Xbox One trafiło na rynek w zeszłym roku. Konsola posiada również sensor Kinect 2.0.
Xbox One trafiło na rynek w zeszłym roku. Konsola posiada również sensor Kinect 2.0.

W sieci pojawiły się informacje na temat kolejnego zestawu, jaki przygotował dla nas Microsoft. Mowa tutaj o konsoli Xbox One, która będzie sprzedawana razem z grą Halo: The Master Chief Collection.

Microsoft zamierza odpowiedzieć na zapotrzebowanie fanów i wystosował dla nich bardzo interesującą ofertę. Każdy z Was, kto zainteresuje się opisywanym tutaj zestawem, może liczyć na perłowo białą konsolę, okablowanie, kontroler oraz grę Halo: The Master Chief Collection. Całość ma pojawić się na rynku już w przyszłym miesiącu.

Microsoft liczy na zwiększenie zainteresowania konsolą właśnie przy okazji premiery rzeczonej kolekcji. Tytuł udostępni nam odrestaurowane Halo Anniversary, Halo 2 Anniverasary, Halo 3 oraz Halo 4. Co więcej, gracze otrzymają również specjalne zaproszenie do testów trybu wieloosobowego w piątej odsłonie serii, czyli Halo 5: Guardians.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2014/10/white-xbox-one-bundle-with-halo-master.html]

Kusząca propozycja od firmy Microsoft.
Kusząca propozycja od firmy Microsoft.
Written By
More from Patryk

DiRT Rally na trasach w Niemczech i genialnym stanowisku dla graczy

DiRT Rally ma w sobie ogromny potencjał i Codemasters o tym wiedzą....
Read More