Microsoft już teraz zapowiada konferencję na gamescom 2015 – oglądajcie na żywo!

Zaledwie kilka tygodni temu, podczas targów E3 w Los Angeles, fani po raz pierwszy zapoznali się z najlepszym katalogiem gier w historii Xbox, zaplanowanym na ten i przyszły rok.

Reakcje fanów na tytuły takie jak Halo 5: Guardians, Forza Motorsport 6, Rise of the Tomb Raider, Fallout 4, FIFA 16 czy Gears of War 4 przerosły wszelkie oczekiwania. Dlatego też, zaraz po zakończeniu targów, firma zabrała się za przygotowania do kolejnego wydarzenia w kalendarzu graczy, tym razem po naszej stronie wielkiej wody.

Jeszcze przed otwarciem drzwi targów dla odwiedzających, Xbox zaprasza na relację na żywo z konferencji prasowej gamescom 2015 Xbox briefing, którą będzie można obejrzeć 4 sierpnia o godzinie 16:00 czasu polskiego na konsolach Xbox One i Xbox 360, na stronie xbox.com lub na urządzeniach przenośnych Windows Phone i tabletach.

Gamescom to największe targi konsumenckie branży gier wideo na świecie. W halach Koelnmesse nie zabraknie zatem strefy Xbox, w której fani będą mogli po raz pierwszy samodzielnie zagrać w nadchodzące tytuły na konsolach Xbox One, lub obejrzeć je w wygodnym otoczeniu sal kinowych, w tym w najlepiej ocenione na E3 gry Halo 5: Guardians, Forza Motorsport 6 czy Rise of the Tomb Raider.


Wybrani szczęśliwcy będą również mogli wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu Xbox FanFest: gamescom 2015. Pomiędzy wtorkiem, 4 sierpnia i środą 5 sierpnia, grupa fanów uzyska dostęp do najlepszych gier na konsole Xbox i wielu innych atrakcji. Więcej informacji o udziale zostanie podanych w najbliższym czasie.

[informacja prasowa]

gamescom 2015

[interaction id=”55840e5d550b50ef3b367250″]

Written By
More from Patryk

Jakie gry są najczęściej oglądane na YouTube?

Oglądacie polskich youtuberów? Jeżeli tak, to rzućcie okiem, jak w szerszej skali...
Read More