Michael Fassbender nigdy nie grał w gry z serii Assassin’s Creed, a wciela się w głównego bohatera filmu

Hollywood widziało już chyba wszystko, nawet to, że odtwórca głównej roli w filmie Assassin’s Creed nigdy nie grał, ani nie widział na oczy serii Ubisoftu, której twarzą stanie się na srebrnym ekranie.

W sieci pojawiły się informacje na temat filmu na podstawie serii gier Assassin’s Creed. Nieci sensacyjne, bowiem wychodzi na to, iż Michael Fassbender, odtwórca głównej roli w tej produkcji nie zna i nigdy nie grał w serię gier Ubisoftu.

Wyczuwam gniota, ale dajmy szansę wytłumaczyć się wspomnianemu aktorowi.

”Nie grałem w to, dopóki nie dostałem propozycji występu w filmie. Od tego czasu jednak gram – głównie po to by poznać swoją postać. Chcemy zrobić coś wyjątkowego. Wiemy, że fani są emocjonalnie zaangażowani w ten projekt, zwracają uwagę na szczegóły, na aspekt historyczny.” – wyjawił Michael Fassbender.

W obsadzie filmu Assassin’s Creed znaleźli się również Marion Cotillard, Ariane Labed, Michael K. Williams, Jeremy Irons i Brendan Gleeson. Miejmy nadzieję, że ktoś z tej ekipy podejdzie profesjonalnie do swojego zadania oraz obsadzonej roli w tym filmie.

Film na podstawie serii Assassin’s Creed reżyseruje znany Justin Kurzel. Nad ostatnimi poprawkami scenariusza wersji kinowej pracował zaś Michael Lesslie. Premiera na srebrnym ekranie jest planowana na 21 grudnia 2016 roku, miejmy nadzieję, że do tego czasu pierwsze trailery i materiały z tego filmu uspokoją fanów marki. Choć prawdę mówiąc, filmy na podstawie gier wideo prawie nigdy (nigdy?) się nie udają.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/02/michael-fassbender1_pk.jpg”]
Written By
More from Patryk

F1 2014 – nocny przejazd torem Marina Bay z okazji GP Singapuru Formuły 1

W sieci opublikowano najnowszy trailer promujący grę F1 2014. Tym razem autorzy...
Read More