Metro Redux – poznaliśmy datę premiery gry

Metro Redux to zestaw dwóch gier firmy Deep Silver, a więc Metro 2033 oraz Metro: Last Light, który pojawi się na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Do Metra zejdziemy już niebawem na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Do Metra zejdziemy już niebawem na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Firma Deep Silver poinformowała graczy o oficjalnej dacie premiery gry Metro: Redux. Tytuł pojawi się na rynku już 29 sierpnia tego roku na Xbox One oraz PlayStation 4. W skład zestawu wchodzą gry Metro 2033 oraz Metro: Last Light ze wszystkimi udostępnionymi dodatkami. 

Obydwie gry, czyli zarówno Metro 2033 jaki Metro: Last Light to gry typu FPS, czyli pierwszoosobowe strzelaniny akcji. Szczególnie kontynuacja, czyli Metro: Last Light została ciepło przyjęta przez fanów i recenzentów – średnia ocen na serwisie Metacritic to 80 punktów. Obydwie gry opowiadają o nuklearnej apokalipsie, która ma miejsce w niedalekiej przyszłości na terenach wschodniej Europy i Rosji.

Jakość oprawy graficzne zostanie podciągnięta to najwyższych aktualnie standardów, mowa tutaj o rozdzielczości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę. Autorzy gry opracowują nową animację twarzy bohaterów, efekty cząsteczkowe (strzały, wybuchy, iskry), oraz usprawniają generowanie otoczenia. Tytuł zapowiada się niezwykle interesująco, będziecie mogli go zakupić tak w tradycyjny sposób (pudełko), jak również zapowiedziano edycję cyfrową na Xbox One oraz PlayStation 4.

Written By
More from Patryk

Warsaw Games Week 2015 – relacja video ekipy PlayStation Polska EXTRA

Warsaw Games Week 2015 za nami. Jeżeli Was tam nie było, to...
Read More