Metro: Last Light Wydanie Kompletne w serii Premium Games

Metro Lst Light to klimatyczna, pierwszoosobowa strzelanina akcji, która została wydana na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC. Firma Cenega zamierza wypuścić na rynek kompletną wersję na komputery osobiste.

Metro Last Light jest mroczne, straszne oraz świetnie zaprojektowane.
Metro Last Light jest mroczne, straszne oraz świetnie zaprojektowane.

Już dziś, do serii wydawniczej Premium Games trafiło wydanie kompletne gry  Metro: Last Light, będącej rozwinięcie fabuły książki „Metro 2033” Dmitrija Głuchowskiego. Wydanie kompletne, poza pełną wersją gry, zawiera Tryb Stalkera oraz zestaw specjalnych dodatków: pakiet frakcji, pakiet wieży, twórców oraz pakiet kronik. Czym tak naprawdę jest Metro Last Light ?

Głęboko pod ruinami postapokaliptycznej Moskwy, w tunelach metra, ocaleni z kataklizmu ludzie rywalizują w śmiertelnie niebezpiecznej rozgrywce. Przerażające mutanty czają się w katakumbach pod opustoszałą powierzchnią ziemi i polują wśród zatrutych chmur przetaczających się po szarym niebie. Zbyt skłócone, by się zjednoczyć, stacje metra walczą o dostęp do broni ostatecznej, ukrytej w wojskowych schronach D6. Tląca się pod ziemią wojna domowa może być definitywnym końcem ludzkości. Artem, przygnieciony winą, lecz niesiony nadzieją, jest kluczem do naszego przetrwania – ostatnim płomykiem światła w gęstniejącym mroku.

Charakterystyka gry:

  • Pompująca adrenalinę walka z użyciem egzotycznego arsenału własnoręcznie wykonanych broni. Atakuj ludzi i mutantów wykorzystując osłonę ciemności.
  • Wsiąknij w postapokaliptyczny świat moskiewskiego metra w jednej z najbardziej klimatycznych gier wszechczasów.
  • Walcz o każdy nabój i każdy oddech w klaustrofobicznym połączeniu survival horroru i strzelanki FPP.
  • Technologia nowej generacji oferuje niesamowitą fizykę i efekty świetlne, podnosząc poprzeczkę na komputerach PC i konsolach.
  • Pakiety dodatków specjalnych, przedłużających i rozwijających rozgrywkę.

METRO

Written By
More from Patryk

Trine 3: The Artifacts of Power zapowiedziane na PC

Trine 3: The Artifacts of Power na PC zostało oficjalnie zapowiedziane. Twórcy...
Read More