Metro 2033 oraz Metro: Last Light zremasterowane dla PlayStation 4, Xbox One i PC

Firma Cenega zajmie się w naszym kraju dystrybucją gry Metro: Redux, a więc odświeżoną kompilacją dwóch pierwszych odsłon serii Metro.

Do Metra zejdziemy już niebawem na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Do Metra zejdziemy już niebawem na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Firma Cenega będzie oficjalnym dystrybutorem gry Metro: Redux na terenie naszego kraju. Premiera zaplanowana jest na 29 sierpnia na PlayStation 4 i komputery PC w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru. Tytuł ten będzie dostępny również w wersji cyfrowej do pobrania. Rodzima wersja językowa na Xbox One będzie dostępna najwcześniej w dniu polskiej premiery konsoli. Warto podkreślić, że edycja w wersji na konsole nowej generacji będzie dostępna w niskiej, sugerowanej cenie 159,99 zł.

Kolekcja zawierać będzie w pełni zremasterowane i ulepszone wersje gier Metro 2033 i Metro: Last Light, tworząc najbardziej wciągający produkt w historii serii Metro. Dzięki odświeżonej grafice następnej generacji, płynnej rozgrywce w 60 klatkach na sekundę na konsolach oraz nowym, ulepszonym funkcjom i dodatkowej zawartości, zestaw jest czymś znacznie więcej, niż zwykłą aktualizacją w jakości High Definition.

W edycji Redux, Metro 2033 zostało całkowicie odświeżone:
  • Oryginalna gra została odtworzona w najnowszej i najlepszej wersji silnika 4A Engine, przenosząc elementy graficzne i funkcjonalności z Last Light do Metro 2033 Redux.
  • Całkiem nowa grafika: zaawansowane oświetlenie, dynamiczne warunki pogodowe, bardziej szczegółowe postacie, ulepszone animacje, bardziej dynamiczna destrukcja oraz poprawione efekty dymu, ognia i cząsteczek.
  • Radykalnie ulepszona rozgrywka: zaawansowana sztuczna inteligencja wrogów, poprawiona mechanika walki i działania w ukryciu, lepsze modele broni i bardziej intuicyjny system sterowania, a także opcje znane z Last Light, takie jak budująca atmosferę mechanika wycierania maski, personalizacja broni, ciche zabójstwa i egzekucje.

Metro: Last Light poddano również liftingowi graficznemu, a także zastosowano w nim szereg usprawnień rozgrywki, które są wspólne dla obu tytułów. Pojawią się nowe animacje walki wręcz oraz sugerowane przez fanów funkcje sprawdzania zegarka i inwentarza. Pakiet zawierać też będzie całą zawartość dodatkową z przepustki sezonowej – dodatkowych 10 godzin rozgrywki w trybie dla jednego gracza.

Written By
More from Patryk

Techland zapowiada kolejny pakiet dodatków do Dying Light

Firma Techland przygotowała dla gracze kolejną paczkę dodatków przeznaczonych dla gry Dying...
Read More