Metro 2033 oraz Metro: Last Light zremasterowane dla PlayStation 4, Xbox One i PC

Firma Cenega zajmie się w naszym kraju dystrybucją gry Metro: Redux, a więc odświeżoną kompilacją dwóch pierwszych odsłon serii Metro.

Do Metra zejdziemy już niebawem na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Do Metra zejdziemy już niebawem na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Firma Cenega będzie oficjalnym dystrybutorem gry Metro: Redux na terenie naszego kraju. Premiera zaplanowana jest na 29 sierpnia na PlayStation 4 i komputery PC w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru. Tytuł ten będzie dostępny również w wersji cyfrowej do pobrania. Rodzima wersja językowa na Xbox One będzie dostępna najwcześniej w dniu polskiej premiery konsoli. Warto podkreślić, że edycja w wersji na konsole nowej generacji będzie dostępna w niskiej, sugerowanej cenie 159,99 zł.

Kolekcja zawierać będzie w pełni zremasterowane i ulepszone wersje gier Metro 2033 i Metro: Last Light, tworząc najbardziej wciągający produkt w historii serii Metro. Dzięki odświeżonej grafice następnej generacji, płynnej rozgrywce w 60 klatkach na sekundę na konsolach oraz nowym, ulepszonym funkcjom i dodatkowej zawartości, zestaw jest czymś znacznie więcej, niż zwykłą aktualizacją w jakości High Definition.

W edycji Redux, Metro 2033 zostało całkowicie odświeżone:
  • Oryginalna gra została odtworzona w najnowszej i najlepszej wersji silnika 4A Engine, przenosząc elementy graficzne i funkcjonalności z Last Light do Metro 2033 Redux.
  • Całkiem nowa grafika: zaawansowane oświetlenie, dynamiczne warunki pogodowe, bardziej szczegółowe postacie, ulepszone animacje, bardziej dynamiczna destrukcja oraz poprawione efekty dymu, ognia i cząsteczek.
  • Radykalnie ulepszona rozgrywka: zaawansowana sztuczna inteligencja wrogów, poprawiona mechanika walki i działania w ukryciu, lepsze modele broni i bardziej intuicyjny system sterowania, a także opcje znane z Last Light, takie jak budująca atmosferę mechanika wycierania maski, personalizacja broni, ciche zabójstwa i egzekucje.

Metro: Last Light poddano również liftingowi graficznemu, a także zastosowano w nim szereg usprawnień rozgrywki, które są wspólne dla obu tytułów. Pojawią się nowe animacje walki wręcz oraz sugerowane przez fanów funkcje sprawdzania zegarka i inwentarza. Pakiet zawierać też będzie całą zawartość dodatkową z przepustki sezonowej – dodatkowych 10 godzin rozgrywki w trybie dla jednego gracza.

Written By
More from Patryk

Video – trzecia misja w kooperacji z Assassin’s Creed: Unity

Assassin’s Creed: Unity to gra firmy Ubisoft dostępna na PlayStation 4, Xbox...
Read More