Metal Gear Solid V: The Phantom Pain – prezentacja z E3 już dostępna

Hideo Kojima udostępnił w sieci materiały z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, które zostały zaprezentowane na zamkniętym pokazie podczas imprezy E3.

Metal Gear Solid V: The Pantom Pain jest poprzedzone Ground Zeroes, które jest swoistym prologiem do rozgrywki właściwiej.
Metal Gear Solid V: The Pantom Pain jest poprzedzone Ground Zeroes, które jest swoistym prologiem do rozgrywki właściwiej.

Wreszcie w sieci opublikowano pełny zapis prezentacji Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, który był prezentowany podczas targów E3. Firma Konami zamieściła około półtorej godzinny materiał wideo, palce lizać!

Ten sam fragment mogliśmy obejrzeć podczas targów E3, ale był on zarezerwowany dla wybranej liczby dziennikarzy. Podczas nagrania widzimy trzydzieści minut rozgrywki, w pełni otwartym środowisku gry. Snake ma zupełną dowolność w planowaniu ruchów, eliminacji wrogów oraz poznamy interfejs.

Twórcy zadbali również o angielski komentarz, dzięki czemu możecie posłuchać komentarza dotyczącego rozgrywki. Akcja zaczyna się około 50 minuty, a więc radzę od razu przełączyć wideo na ten moment. Grafika stoi na bardzo wysokim poziomie, tym bardziej jeżeli mowa o mimice twarzy, naszych bohaterów oraz systemowi walki. Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain ukaże się w przyszłym roku, na PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

Written By
More from Patryk

Fallout 3 trafi na Xbox One wraz z premierą Fallout 4

Microsoft dogadał świetny deal z firmą Bethesda. Złożysz preorder na Fallout 4...
Read More