Metal Gear Solid V: The Phantom Pain – premiera w przyszłym roku, mamy nowy gameplay oraz zwiastun

Podczas trwających targów Tokyo Game Show 2014 zaprezentowano nowy zwiastun oraz gameplay z gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.

Hideo Kojima to japoński producent gier wideo, który zasłynął z marki Metal Gear Solid.
Hideo Kojima to japoński producent gier wideo, który zasłynął z marki Metal Gear Solid.

Firma Konami na targach Tokyo Game Show 2014 ujawniła datę premiery gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, która odbędzie się w przyszłym roku. Ponadto opublikowano najnowszy zwiastun z udziałem pięknej Quiet oraz długi fragmen wczęniej nie pokazywanego gameplayu.

Hideo Kojima przywiózł na targi do Tokyo bardzo ciekawe materiały wideo, które przedstawiają nam zupełnie nowe lokacje dostępne w pełnej wersji gry. Wielu graczy odczuwało lekkie zmęczenie materiałamy z Afganistanu, toteż gęsty las, dżungla oraz walka na otwartym terenie powinny Wam przypaść do gusty. Co więcej, podczas prezentowanego fragmentu rozgrywki (Special Ops) udział w zabawie bierze również seksowna Quiet, która świetnie posługuje się karabinami snajperskimi.

Wszystko wskazuje na to, że produkcja Metal Gear Solid V: The Phantom Pain dobiega końca. Poniższe materiały utwierdzają mnie w przekonaniu, że warto było na ten tytuł czekać wiele lat. Premiera już w 2015, tymczasem zostawiam Was z najnowszymi materiałami do wglądu!

Written By
More from Patryk

Zapowiedziano grę MMORPG Dragon’s Dogma Online

Firma Capcom ujawniła właśnie swój kolejny projekt, tym razem z gatunku MMORPG...
Read More