Metal Gear Solid V: The Phantom Pain – premiera w przyszłym roku, mamy nowy gameplay oraz zwiastun

Podczas trwających targów Tokyo Game Show 2014 zaprezentowano nowy zwiastun oraz gameplay z gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.

Hideo Kojima to japoński producent gier wideo, który zasłynął z marki Metal Gear Solid.
Hideo Kojima to japoński producent gier wideo, który zasłynął z marki Metal Gear Solid.

Firma Konami na targach Tokyo Game Show 2014 ujawniła datę premiery gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, która odbędzie się w przyszłym roku. Ponadto opublikowano najnowszy zwiastun z udziałem pięknej Quiet oraz długi fragmen wczęniej nie pokazywanego gameplayu.

Hideo Kojima przywiózł na targi do Tokyo bardzo ciekawe materiały wideo, które przedstawiają nam zupełnie nowe lokacje dostępne w pełnej wersji gry. Wielu graczy odczuwało lekkie zmęczenie materiałamy z Afganistanu, toteż gęsty las, dżungla oraz walka na otwartym terenie powinny Wam przypaść do gusty. Co więcej, podczas prezentowanego fragmentu rozgrywki (Special Ops) udział w zabawie bierze również seksowna Quiet, która świetnie posługuje się karabinami snajperskimi.

Wszystko wskazuje na to, że produkcja Metal Gear Solid V: The Phantom Pain dobiega końca. Poniższe materiały utwierdzają mnie w przekonaniu, że warto było na ten tytuł czekać wiele lat. Premiera już w 2015, tymczasem zostawiam Was z najnowszymi materiałami do wglądu!

Written By
More from Patryk

Gra The Division otrzyma również wersję testową alpha?

Jest realna szansa, iż już niebawem rozpoczną się testy wczesnej wersji gry...
Read More