Metal Gear Solid V: The Phantom Pain – premiera gry w 2015?

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain to pełnoprawna odsłona serii, która może trafić w ręce graczy już w 2015. Gra dostępna jest na wielu platformach, w tym PlayStation 4 i Xbox One. 

13-03-27-17-40_0_mgs5_game_banner

Gracze którzy zarejestrowali swoją kopię Metal Gear Solid V: Ground Zeroes na swoich konsolach otrzymali właśnie ciekawą informację z obozu Konami. Z początkiem przyszłego roku otrzymają oni specjalne DLC, które pozwoli wykorzystać uratowanych zakładników w wyżej wymienionym prologu. Oznacza to mniej więcej tyle, że piąta odsłona serii trafi na rynek własnie w tym okresie. Wiadomość ta nie została oficjalnie potwierdzona przez wydawcę gry, anie przez producenta w postaci Kojima Productions. Obie firmy milczą jak grób, ale w sieci pojawiła wspomniana wyżej wiadomość w formie graficznej. The Phantom Pain w przyszłym roku? Jestem jak najbardziej na tak.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain jest pełnoprawną, piątą odsłoną serii, która kontynuuje wątki rozpoczęte jeszcze w grze Metal Gear Solid: Peace Walker. Od dłuższego czasu spekulowało się na temat daty jej premiery. Inne źródła donoszą, jakoby miała ona mieć miejsce w trzecim kwartale przyszłego roku. Największą nowością tytułu ma być w pełni otwarty, udostępniony do eksploracji świat, w którym nasz agent może korzystać z otocznia w trakcie walki. Deweloperzy zapewniają również zmienny cykl dnia i nocy, zmienne efekty pogodowe, możliwość prowadzenia pojazdów i rozwój ekwipunku bohatera. Gra ma trafić na kilka platform, w tym PlayStation 4 i Xbox One. Tylko tam będziecie mogli sprawdzić nową jakość technologiczną marki, a to za sprawą zaawansowanego silnika graficznego FOX Engine. No to jak, zaklepaliście już początek roku 2015 dla The Phantom Pain?

zdjęcie mgsV

Written By
More from Patryk

Macie PlayStation Vita? Sprawdźcie jak wygląda na niej Destiny

W sieci udostępniono bardzo ciekawe wideo prezentujące rozgrywkę z Destiny na ekranie...
Read More