Metal Gear Solid V: The Phantom Pain – premiera gry w 2015?

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain to pełnoprawna odsłona serii, która może trafić w ręce graczy już w 2015. Gra dostępna jest na wielu platformach, w tym PlayStation 4 i Xbox One. 

13-03-27-17-40_0_mgs5_game_banner

Gracze którzy zarejestrowali swoją kopię Metal Gear Solid V: Ground Zeroes na swoich konsolach otrzymali właśnie ciekawą informację z obozu Konami. Z początkiem przyszłego roku otrzymają oni specjalne DLC, które pozwoli wykorzystać uratowanych zakładników w wyżej wymienionym prologu. Oznacza to mniej więcej tyle, że piąta odsłona serii trafi na rynek własnie w tym okresie. Wiadomość ta nie została oficjalnie potwierdzona przez wydawcę gry, anie przez producenta w postaci Kojima Productions. Obie firmy milczą jak grób, ale w sieci pojawiła wspomniana wyżej wiadomość w formie graficznej. The Phantom Pain w przyszłym roku? Jestem jak najbardziej na tak.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain jest pełnoprawną, piątą odsłoną serii, która kontynuuje wątki rozpoczęte jeszcze w grze Metal Gear Solid: Peace Walker. Od dłuższego czasu spekulowało się na temat daty jej premiery. Inne źródła donoszą, jakoby miała ona mieć miejsce w trzecim kwartale przyszłego roku. Największą nowością tytułu ma być w pełni otwarty, udostępniony do eksploracji świat, w którym nasz agent może korzystać z otocznia w trakcie walki. Deweloperzy zapewniają również zmienny cykl dnia i nocy, zmienne efekty pogodowe, możliwość prowadzenia pojazdów i rozwój ekwipunku bohatera. Gra ma trafić na kilka platform, w tym PlayStation 4 i Xbox One. Tylko tam będziecie mogli sprawdzić nową jakość technologiczną marki, a to za sprawą zaawansowanego silnika graficznego FOX Engine. No to jak, zaklepaliście już początek roku 2015 dla The Phantom Pain?

zdjęcie mgsV

Written By
More from Patryk

The Crew – zwiastun przepustki sezonowej

W sieci udostępniono zwiastun promujący przepustkę sezonową do The Crew. Premiera gry...
Read More