Metal Gear Solid V: The Phantom Pain – poznaliśmy datę premiery gry?

Brytyjski The Guardian opublikował całkiem ciekawą informację na temat Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Mowa tutaj o omyłkowym udostępnieniu graczom daty premiery gry. 

Metal Gear Solid V: The Pantom Pain jest poprzedzone Ground Zeroes, które jest swoistym prologiem do rozgrywki właściwiej.
Metal Gear Solid V: The Pantom Pain jest poprzedzone Ground Zeroes, które jest swoistym prologiem do rozgrywki właściwiej.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain miałoby ukazać się na rynku z dniem 17 marca 2015 roku. Taką informację umieścił w internecie serwis The Guardian. Wpis został natychmiastowo usunięty, ale w sieci nic nie ginie, tym bardziej w świadomości milionów graczy, którzy od wielu lat oczekują tego tytułu. Na ten moment na stronie możemy przeczytać tylko, że pozycja pojawi się na początku przyszłego roku. Co więcej, informację autoryzował sam Hideo Kojima, który na ten moment nie komentuje całego przecieku.

Data premiery Metal Gear Solid V: The Phantom Pain?
Data premiery Metal Gear Solid V: The Phantom Pain?

Bardzo ciekawy jest fakt, w jaki sposób brytyjski magazyn wszedł w posiadania tak istotnych informacji, do których dostępu nie mają nawet branżowe źródła. Całkiem prawdopodobne, że zadziałała tutaj nieświadomość ludzi aktualizujących stronę, którzy nie wiedzieli, że data premiery gry nie została wcześniej ujawniona. Równocześnie możliwy jest scenariusz najzwyklejszej pomyłki. Czekamy na wyjaśnienie tych intrygujących informacji. Czy 17 marca 2015 odpowiada Wam w przypadku premiery Metal Gear Solid V: The Phantom Pain?

Written By
More from Patryk

Final Stand to kolejny dodatek do Battlefield 4

W sieci udostępniono najnowszy trailer kolejnego dodatku do gry Battlefield 4. Final Stand...
Read More