Metal Gear Solid V: The Phantom Pain – demo z gamescom 2014 w wersji HD

W sieci udostępniono filmik wersji demonstracyjnej gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, który wcześniej prezentowano na targach gamescom 2014. Wideo zostało opublikowane w jakości 1080p.

Metal Gear Solid V: The Pantom Pain jest poprzedzone Ground Zeroes, które jest swoistym prologiem do rozgrywki właściwiej.
Metal Gear Solid V: The Pantom Pain jest poprzedzone Ground Zeroes, które jest swoistym prologiem do rozgrywki właściwiej.

Firma Konami udostępniła w sieci filmik przedstawiający demonstracyjną wersję gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, którą przywieziono na targi w Kolonii. Filmik został udostępniony w jakości High Definition, a więc rozdzielczości 1080p. Nie otrzymaliśmy całego fragmentu z prezentacji Konami, ale możemy rzucić na wyrywkowe elementy rozgrywki, niemniej interesujące.

Poniższy materiał to prezentacja dema z targów gamescom 2014. Przechodzimy tę samą misję co na targach E3. Hideo Kojima podkreśla, że w najnowszej odsłonie serii misje będziemy mogli wykonywać kilkukrotnie na inne sposoby. Pod koniec możemy sprawdzić jak w The Phantom Pain prezentuje się tryb wieloosobowy. Niestety autorzy nagrania nie są zbyt wylewni i zobaczymy tylko krótki fragment ataku na bazę innego gracza. Oznaczamy cele, przygotowujemy się do ataku i kradniemy co tylko można. Ambitnie to nie wygląda, ale może w pełnej wersji gry tryb ten sprawuje się lepiej.

Metal Gear Solid V jest oparte o nowoczesną technologię Fox Engine, która jest wstanie generować obszerne lokacje pełne detali, szczegółów, jak również zaawansowaną animację bohaterów i mimikę twarzy. Gra powinna trafić na półki sklepowe w tym roku, aczkolwiek oficjalnej daty premiery jak dotąd brak. Czekamy z niecierpliwością!

Written By
More from Patryk

Techland zmienia cenę przepustki sezonowej gry Dying Light i dodatku DLC The Following

W sieci pojawiły się informacje dotyczące przepustki sezonowej gry Dying Light oraz...
Read More