Metal Gear Solid V: Ground Zeroes – złóż pre-order, a otrzymasz Peace Walker HD

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się całkiem ciekawa informacja dla wszystkich fanów serii Metal Gear Solid. Jeżeli zamówicie Metal Gear Solid V: Ground Zeroes na PlayStation Store przed premierą, otrzymacie za darmo Peace Walker HD.

Metal-Gear-solid-5-banner

Za siedem dni w Polsce będzie można kupić grę Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Z tej okazji firma Sony wespół z wydawcą gry, czyli Konami przygotowali dla graczy świetną promocję na platformie PlayStation Store. Każdy z was, kto zakupi cyfrową wersję Ground Zeroes otrzyma kompletnie za darmo grę Metal Gear Solid Peace Walker HD. Promocja trwa do dnia 20 marca. Jest to na pewno świetna wiadomość dla wszystkich tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli okazji zagrać we wspomnianą grę. Co ciekawe, przedstawiciele Konami zapowiadają, iż zabieg ten pomoże wszystkim graczom godnie przygotować się do rozgrywki w Ground Zeroes. Ponadto historia przedstawiona w Peace Walker jest bezpośrednio powiązana z wyżej wymienionym tytułem, ponieważ to tam poznajemy wielu bohaterów najnowszej odsłony serii. Na dzień dzisiejszy nie jesteśmy wstanie potwierdzić, ile trzeba będzie wyłożyć na dany zestaw. Na PS Store ceny gier są nieznacznie zawyżone w dniu premiery, a samo Peace Walker HD kosztuje 59.99 zł.

Warto w tym miejscu naświetlić czym jest Metal Gear Solid Peace Walker. Jest to bezpośrednia kontynuacja trzeciej części serii, która pierwotnie została wydana na PlayStation Portable. Gra zebrała świetne noty w prasie – serwis Metacritic ocenia ją na 89 punktów. Historia opowiada o losach Big Bossa po incydencie z Shagohodem. Akcja gry zabiera nas do roku 1974, do Puerto Rico. Główny bohater ma za zadanie sprawdzić, z grupą własnych najemników, dlaczego tamtejszy rząd wspiera grupę militarną zagrażającą bezpieczeństwu terenu. W tej odsłonie serii twórcy wprowadzili absolutną nowość, a więc bazę wypadową, w której Big Boss może trenować, pracowań nad ekwipunkiem i szkolić własnych najemników.

Na uwagę zasługuje również świetna grafika, jaką podciągnięto w edycji High Definition. Gra jest protoplastą rozwiązań jakie zobaczymy w Ground Zeroes, a więc warto się tym tytułem zainteresować, tym bardziej gdy jest oferowany bezpłatnie. 

Written By
More from Patryk

Zapraszamy na rundkę po mieście Batmobilem w grze Batman: Arkham Knight

W trakcie targów E3 udostępniono nowe fragmenty rozgrywki z gry Batman: Arkham...
Read More