Metal Gear Solid V: Ground Zeroes w wersji pudełkowej na PC na początku roku

Firma CDP.pl podzieliła się z nami informacjami na temat pudełkowej wersji gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Tytuł pojawi się w niedługim czasie na komputerach klasy PC.

Metal Gear Solid to niezwykle popularna marka w branży gier wideo, która cechuje się bardzo wysokim poziomem wykonania i filmowością.
Metal Gear Solid to niezwykle popularna marka w branży gier wideo, która cechuje się bardzo wysokim poziomem wykonania i filmowością.

Przedstawiciele firmy CDP.pl poinformowali o przygotowaniu edycji pudełkowej gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes w wersji na komputery osobiste. Tytuł miałby zadebiutować na rynku już w niedługim czasie.

Konami udostępniło już dzisiaj takową wersję gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes poprzez platformę cyfrowej dystrybucji Steam. Dla Was ważniejsze może być to, iż pudełkowe wydanie tego tytułu na komputery klasy PC trafi na półki sklepowe na przełomie stycznia i lutego 2015 roku. Jest to oficjalny komunikat polskiego wydawcy w postaci CDP.pl.

Czego mogą spodziewać się zainteresowani taką wersją Metal Gear Solid V: Ground Zeroes?

Wersja gry na komputery osobiste jako pierwsza w historii serii oferuje grafikę w rozdzielczości 4K. To jednak nie wszystko, bowiem pecetowa edycja może pochwalić się zwiększoną liczbą źródeł światła oraz modeli wyświetlanych jednocześnie na ekranie, a także podwyższoną rozdzielczością cieni.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes pierwotnie pojawiło się na konsolach nowej generacji, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Średnia gry na serwisie Metacritic to 75 punktów (wersja PlayStation 4).

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

Czyżby Dying Light 2 było za mocne dla PlayStation 4 i Xbox One?

Dying Light odniosło ogromny sukces, z którego oczywiście jest zadowolone studio Techland....
Read More