Metal Gear Solid V: Ground Zeroes ukończone w cztery minuty!

W sieci udostępniono nagranie wideo, na którym możemy zobaczyć rozgrywkę z Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Wprawny gracz ukończył ten tytuł w kilka minut.

Ground Zereos to tylko wstęp do pełnoprawnej, piatej odsłony serii, któa pojawi się w 2015 roku na konsolach nowej generacji.
Ground Zereos to tylko wstęp do pełnoprawnej, piatej odsłony serii, któa pojawi się w 2015 roku na konsolach nowej generacji.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes to prolog zachęcający do zapoznania się z nową formułą klasycznej serii gier skradankowych. Przez wielu graczy tytuł ten jest uznawany za wersję demonstracyjną, co jest słuszne, ponieważ długość gry pozostawia wiele do życzenia. Jednemu z graczy udało się opanować do perfekcji ten tytuł, dzięki czemu uporał się z nim w kilka minut.

Poniżej prezentujemy nagranie wideo, na którym możemy w trakcie czterech minut doświadczyć ukończenia gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Twórca gry, czyli Hideo Kojima z pewnością nie był świadomy, że w przyszłości taki wynik może zostać uzyskany. Jeszcze przed oficjalną premierą informowano o krótkim czasie zabawy, ale wynik tego gracza jest dowodem na to, że bądź co bądź najnowsza odsłona serii nie ma zbyt wiele do zaoferowania. Miejmy nadzieję, że pełnoprawna, piąta odsłona serii wprowadzi do branży sporo nowości i będzie wymagającą, długą produkcją. 

Tytuł jest dostępny w wersjach na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Gra działa w 1080p oraz stara się utrzymywać stabilną animację. Z naszą recenzją możecie zapoznać się poniżej.

Written By
More from Patryk

Poznaliśmy datę premiery systemu Windows 10

Firma Microsoft oficjalnie informuje o dacie premiery systemu operacyjnego Windows 10. Już...
Read More