Metal Gear Solid V: Ground Zeroes sprzedało się w ilości miliona kopii

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes trafiło na konsole nowej generacji oraz PlayStation 3 i Xboksa 360. Gra studia Kojima Productions sprzedała się w ilości miliona egzemplarzy.

Metal-Gear-solid-5-banner
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes jest wstępem do pełnoprawnej odsłony serii, która ma zadebiutować w przyszłym roku.

Może się to wydawać nieprawdopodobne, ale gra Metal Gear Solid V: Ground Zeroes sprzedała się w ilości miliona kopii w skali całego świata. Taką informację opublikowano na łamach serwisu GameSpot. Jest to świetny wynik, jeżeli spoglądać na ten tytuł jako na wersję demonstracyjną kolejnej odsłony serii. Nie oszukujmy się, Ground Zeroes jest tylko fragmentem historii pełnoprawnej, piątej odsłony serii. Hideo Kojima zdecydował się wypuścić ten tytuł, aby zaspokoić głód graczy w okresie oczekiwania na pełną wersję. Milion sprzedanych egzemplarzy dotyczy wersji na konsole nowej generacji oraz PlayStation 3 i Xboksa 360.

Metal Gear Solid V jest oparte o nowoczesną technologię Fox Engine, która jest wstanie generować obszerne lokacje pełne detali, szczegółów, jak również zaawansowaną animację bohaterów i mimikę twarzy. Poniżej możecie podziwiać efekty prac Kojima Productions.

Written By
More from Patryk

gamescom 2015: twórcy zaprezentowali pierwszy trailer gry Mafia 3

W sieci został opublikowany najnowszy zwiastun gry Mafia 3, który został przedstawiony...
Read More