Metal Gear Solid V: Ground Zeroes – nowa galeria screenów

Konami podzieliło się ze światem graczy kolejną galerią screenów z gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Produkcja Kojima Productions to gra z gatunku skradanek, która zostanie wydana na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 i Xboksie 360 już 18 marca.

Metal-Gear-solid-5-banner

 

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes bez przerwy wzbudza mieszane uczucia w oczach graczy, jak również samych recenzentów. Gra studia Kojima Productions trafi na rynek już 18 marca tego roku. Dla przypomnienia napiszę, że jest to prolog do piątej odsłony serii o podtytule The Phantom Pain, której daty premiery jeszcze nie poznaliśmy. Gra trafi na wiele platform – PlayStation 3, Xboksa 360, Xbox One, jak również PlayStation 4. Jeszcze wczoraj Hideo Kojima tłumaczył się z powodów, dla których wydaje Ground Zeroes. Dziś wydawca w postaci Konami poszedł za ciosem i opublikował nową galerię screenów z gry.

Poniższe obrazki zarejestrowano grając na nowej konsoli Sony. Trzeba przyznać, że galeria wygląda całkiem ciekawie, chociaż są oficjalnie wiadomo, że wersje gry nieznacznie mają się od siebie różnić. Produkcja ma najlepiej wyglądać na konsoli Sony, gdzie śmigać będzie w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę. Nieco słabiej wypadnie edycja na Xboksa One, gdzie wprawdzie udało się zachować płynność na poziomie 60 klatek na sekundę, ale już przy rozdzielczości 720p. Głównymi elementami odróżniającymi PlayStation 3 i Xboksa 360 od next genów jest oświetlenie, efekty cząsteczkowe i o wiele słabsze cieniowanie. Poniżej wspomniana galeria screenów do wglądu, polecam!

Written By
More from Patryk

„The Order: 1886” – Interaktywny film o kolejnym pokoleniu Rycerzy Okrągłego Stołu?

Konsole exclusive’ami stoją W wielu przypadkach gracze decydują się na za zakup...
Read More