Metal Gear Solid V: Ground Zeroes ładniejsze na PlayStation 4?

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes ”wygląda lepiej i ostrzej na PlayStation 4 w zestawieniu z Obox One”, tak przynajmniej twierdzi redakcja Game Informer po rozmowach z Hideo Kojimą.

banner mgs V

Głównym bohaterem gry jest Big Boss,  jedna z kluczowych postaci w uniwersum Kojimy, która jest świetnie znana sympatykom serii, między innymi dzięki Metal Gear Solid: Peace Walker. Budzi się on po dziewięciu latach śpiączki, która była efektem odniesionych ran, w tym stratą lewej ręki. Wydarzenia, które doprowadziły go do tego stanu, zostaną przedstawione w prologu do The Phantom Pain, zatytułowanym właśnie Ground ZeroesHideo potwierdził również, że mnogośc opcji zmusi graczy do obrania wielu stylów rozgrywki. Gra z założenia jest skradanką, ale nie z każdej sytuacji będziemy wstanie wyjść bez walki. Kojima od lat utwierdzał nas w przekonaniu, że jego najnowsza odsłona serii ”wygląda wyraźnie lepiej na PlayStation 4 w zestawieniu z Xbox One”. Dziennikarze Game Informera wyciągają takie wnioski nie bezpodstawnie, ponieważ było im dane rozmawiać z Hideo Kojimą, a nawet zarejestrować fragment rozmowy na swoim serwisie. Wysłannik Konami, w rozmowie z innym serwisem internetowym, bardzo popularnym VideoGamer.com, potwierdził że nie był wstanie stwierdzić wyraźnych różnic pomiędzy obiema platformami. Jeżeli słowa te są prawdą, to Microsoft ma wyraźny problem, ponieważ już kilka wydanych wcześniej produkcji, w tym Call of Duty: Ghost, Battlefield 4 czy Tomb Raider: Definite Edition prezentują się o wiele gorzej na platformie Xbox One.

Czy to tylko kwestia umiejętności deweloperskich, a może chodzi o energię obliczeniową PlayStation 4 i Xbox One? Metal Gear Solid V: Ground Zeroes jest tylko wstępem do pełnoprawnej piątej odsłony serii. Gra trafi na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 i Xboksa 360. 

dzięki [ videogamer

Written By
More from Patryk

PlayStation Plus – poznaliśmy ofertę czerwcową?

W sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat czerwcowej oferty PlayStation Plus....
Read More