Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain – porównanie grafiki na wszystkich platformach

Konami rozpędza machinę marketingową gry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain. Teraz możemy zobaczyć porównanie grafiki na wszystkich platformach.

Firma Konami na targach gamescom 2015 zorganizowała specjalne spotkanie, na którym zaprezentowano grę Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain na wszystkich platformach.

Gra została zaprezentowana na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz pecetach. Nie trudno zauważyć, że FOX Engine głównie na konsolach nowej generacji rozwija skrzydła i może się podobać. To silnik o wielkiej mocy, który był nieco przytłumiony w edycjach na starsze konsole.

Porównanie możecie obejrzeć poniżej. Obrazuje ono doskonale, z jakim tytułem mamy do czynienia. Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain wygląda genialnie na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach. Użytkownicy PlayStation 3 oraz Xboksa 360 otrzymają ten sam gameplay, ale w nieco słabszej, co nie znaczy, że słabej, oprawie graficznej.

Premiera gry już 1 września na wszystkich wymienionych platformach. Polecam zapoznać się z wiki gry, które dostępne jest w linku poniżej.

 

[interaction id=”5571963961d08a2d4b8d228c”]

Written By
More from Patryk

Parkour w najlepszym wykonaniu na nowych materiałach z Assassin’s Creed Unity

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat gry Assassin’s Creed Unity....
Read More