Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain będzie grywalne na gamescom 2015

Firma Konami potwierdziła udział w imprezie gamescom 2015 oraz prezentację wersji demonstracyjnej gry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain. Oczywiście wersję grywalną!

Jeżeli tylko wybieracie się na imprezę gamescom 2015 to powinniście pamiętać o prezentacji gry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain. Konami wraz z Hideo Kojimą przywiezie na targi grywalną wersję tej produkcji dla zainteresowanych.

Japoński producent przygotował się solidnie do swoich prezentacji na targach gamescom 2015. Nie liczcie na większe niespodzianki, na imprezę zostaną przywiezione dwie gry:

  • Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain,

  • Pro Evolution Soccer 2016.

Jest to wspaniała wiadomość dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani oba tytułami. W przypadku PES 2016 możecie liczyć na możliwość rozegrania kilku spotkań na przygotowanych stanowiskach. Konami z pewnością pozwoli wcielić się w znane barwy klubowe, bądź też reprezentacje narodowe.

Gameplay z gry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain jest najbardziej kuszącą ciekawostką. Ciekaw jestem, jaką lokację dla graczy udostępni Hideo Kojima i jakich rozmiarów będzie to ”doświadczenie”.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/metal_gear_solid_5_the_phantom_pain/news/metal_gear_solid_5_the_phantom_pain_to_be_playable_at_gamescom.html]

 

[interaction id=”5571963961d08a2d4b8d228c”]

Written By
More from Patryk

Aktualizacja do Assassin’s Creed: Unity już dostępna

Aktualizacja do gry Assassin’s Creed: Unity na PlayStation 4 oraz Xbox One...
Read More