MercurySteam, czyli twórcy Castlevani zapowiadają nową grę

Twórcy gry Castlevania Lords of Shadows już niedługo przedstawią graczom nową produkcję. Na razie doczekaliśmy się tylko tajemniczej wiadomości, która najwyraźniej miała przyciągnąć uwagę i sprawić, by wszyscy wyczekiwali zapowiedzi gry.

MercurySteam przygotowuje się do zapowiedzi swojej nowej produkcji. Poinformowano o tym na stronie ekipy, gdzie pojawiła się tajemnicza grafika, która na pewno rozbudzi fantazje oraz domysły wielu graczy, oraz równie tajemnicza wiadomość, która brzmi następująco:

Eksploracja nowych światów, walka z dziwnymi stworzeniami, odkrywanie nowych bohaterów. Wkrótce podamy więcej informacji.

Co ciekawe gdy klikniemy w link I+D+I zostaniemy przeniesieni na stronę, gdzie znajdziemy informacje następującą informacje:

Ministerstwo Przemysłu, Energii i Turystyki, w ramach Narodowego Programu Badań Naukowych, Rozwoju i Innowacji Technologicznych 2003-2016.

Zapis TSI-100900-2014-080: Stworzenie gry łączącej kilka gatunków na nowe platformy: Aleph
Zapis TSI-100900-2014-058: Naked

Możemy więc spodziewać się, że najnowsza produkcja MercurySteam będzie połączeniem kilku znanych nam gatunków gier wideo. Ponadto możemy być pewni, że tytuł ten trafi na najnowsze platformy, czyli PlayStation 4 oraz Xboksa One. Na oficjalną zapowiedź musimy jeszcze poczekać, ale trzeba przyznać, że twórcy Castlevani zaintrygowali wielu graczy.

[dzięki- http://www.playstationlifestyle.net/2015/07/26/castlevania-developer-mercurysteam-new-game/]

castlevavnia deviant art

[interaction id=”55a37e1f529840a30ecd68df”]

More from Mikołaj Ciesielski

Znamy zawartość sierpniowych DLC do gry Batman: Arkham Knight

Rocksteady Studios nie zwalnia tempa i rozszerza zawartość swojej najnowszej produkcji za...
Read More